logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Katarzyna Nawrot fotograf ślubny

O mnie

Fotografuję miłość, emocje, doświadczenia, przyjaźń, wydarzenia, przygody, uśmiechy i wszystko to, co dotyczy ludzi. Od 14 lat jest to moja największa pasja. Zapraszam do wspólnego tworzenia pamiątek. Fotografuję przy użyciu wysokiej klasy sprzętu fotograficznego marki Canon. Zapraszam na sesje zdjęciowe na terenie województwa pomorskiego i kujawsko-pomorskiego: - ciążowe - narzeczeńskie - ślubne - rodzinne - z uroczystości rodzinnych, eventów, imprez lub po prostu - takie na jakie macie ochotę. :)
Logo
Katarzyna Nawrot   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 2500 zł - Katarzyna Nawrot
Pakiet 1
Ślub to jedno z najbardziej emocjonujących wydarzeń w życiu. Wzruszenia, radość i ekscytacja całej rodziny i Państwa Młodych to najpiękniejszy i jednocześnie trudny temat fotografii. Sztuką nie są bowiem puste kadry, na których widać zabawę weselną i uroczystość w kościele czy urzędzie. Sztuką jest zachować emocje, uczucia, spojrzenia i te chwile, które chcemy pozostawić w pamięci na zawsze. Ta sztuka jest moją największą pasją, dlatego zapraszam do zapoznania się z moim portfolio, przy kawie zaś chętnie porozmawiam z Wami o Waszym dniu i ofercie, która będzie idealnie dopasowana do Was.

Podstawowy pakiet usługi fotografii ślubnej obejmuje:
- przygotowania
- ceremonię ślubną
- wesele do 1:00 w nocy lub oczepin

Otrzymujecie minimum 300 zdjęć poddanych profesjonalnej obróbce fotograficznej.

Dodatkową usługą jest plener ślubny wykonany w innym dniu oraz sesja narzeczeńska jeśli takową sobie życzycie przed ślubem :).
 
Pokaż więcej
Fotografia portretowa cena: 300 zł - Katarzyna Nawrot
Pakiet 1
 
Sesja ciążowa cena: 300 zł - Katarzyna Nawrot
Pakiet 1
 
Fotografia rodzinna cena: 300 zł - Katarzyna Nawrot
Pakiet 1
 
Fotografia zwierząt domowych cena: 300 zł - Katarzyna Nawrot
Pakiet 1
 

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane