logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

afetrfokus.studio fotograf ślubny

O mnie

Hej jestem Gosza i fotografuje sobie. ;) Jeśli potrzebujesz fotografa ślubnego czy w innej branży z fajnymi pomysłami i świeżym spojrzeniem na temat robienia zdjęć. Zapraszam. ;) Co jest moja mocną stroną? Myślę, że kontakt z klientem, poczucie humoru i przyjemność z robienia zdjęć. Tak powiadają ludzie... Ceny też są przyzwoite gwarantuje. ;) Zapraszamy również na stronę gdzie szczegółowo opisujemy cały zakres usług afterfokus-studio.pl
Logo
afetrfokus.studio   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 1000 - 1400 zł - afetrfokus.studio
Pakiet 1
Usługa obejmuje czas pracy fotografa od przygotowań do pierwszego tańca. (nie mniej niż 8 godzin pracy), min 150 zdjęć w formie elektronicznej. Sesję plenerową w dniu ślubu. Dwóch fotografów. Istnieje możliwość dokupienia fotoksiążki lub fotoboxu. 
Pakiet 2
Usługa obejmuje czas pracy fotografa od przygotowań do oczepin min 10 godzin pracy, min. 200 zdjęć w formie elektronicznej. Sesję plenerową w dniu ślubu lub w innym wybranym dniu. Dwóch fotografów. Istnieje możliwość dokupienia fotoksiążki lub fotoboxu.  
Pokaż więcej
Fotografia reklamowa cena: 500 zł - afetrfokus.studio
Pakiet 1
Cena jest uzależniona od indywidualnych potrzeb klienta. 500zł jest to kwota wyłącznie orientacyjna.  

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane