logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

@tysaART fotograf ślubny

O mnie

W ofercie firmy @tysART znajdziecie Państwo szeroką gamę usług m.in.: - fotografia: ślubna, chrzcielna, artystyczna, sesje indywidualne; - prezentacje multimedialne; - budowa i administracja stron www; - identyfikacja wizualna firmy; - druki okolicznościowe; Serdecznie zapraszamy do współpracy oraz odwiedzania naszej strony, na której regularnie pojawiać się będą szczegółowe informacje dotyczące przygotowywanych dla Państwa pakietów i nowości firmowych @tysART.
Logo
@tysaART   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 600 zł - @tysaART
Pakiet 1
W zależności od wymagań klienta oraz zadeklarowanej ilości zdjęć w formie elektronicznej i papierowej w albumie lub fotoalbumie/fotoksiążce wykonujemy usługę fotografii ślubnej w pakietach od samej Ceremonii Zaślubin po pakiety zawierające wszystkie etapy zawarcia Związku Małżeńskiemu łącznie z sesją przedmałżeńskie. Ceny do uzgodnienia indywidualnego. 
Pokaż więcej
Fotografia chrztu cena: 350 zł - @tysaART
Pakiet 1
Podstawowy pakiet zawierający samą Ceremonię Chrztu Świętego. Ceny do uzgodnienia indywidualnego. 
Pokaż więcej
Fotografia artystyczna cena: 350 zł - @tysaART
Pakiet 1
W ofercie posiadamy sesje indywidualne m.in. dziecięce, modelingowe oraz cieszące się coraz większą popularnością sesje fotograficzne dla "Singli" - przygotowywane z myślą o ofertach portali randkowych i społecznościowych. Ceny do uzgodnienia indywidualnego. 
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane