Logo
O mnie

Fotografia to moja wielka pasja od wielu lat. Oferuję reportaże ślubne oraz sesje indywidualne , rodzinne. Zawsze służę pomocą i swoim doświadczeniem Parze Młodej oraz jestem otwarty na wszelkie sugestie wszystko po to, aby zapewnić jak najlepszy efekt końcowy reportażu.. Dokładam wszelkich starań, aby sesje i reportaże ślubne odbywały się w miłej i wesołej atmosferze, co pozwala Wam czuć się swobodnie, a uzyskane ujęcia ukazują naturalne Wasze piękno. Wykonując reportaże pragnę uchwycić to co dla Was jest najważniejsze, wasze emocje i więzi rodzinne. Dbając o detale jak i wysoką jakość wykonanych fotografii dysponuję w pełni profesjonalnym to tego Więcej

Foto Chudy KONTAKT

Fotografia ślubna cena: 2900 zł
Pakiet 1 cena: 2900 zł
PAKIET WESELNY
Reportaż od przygotowań , błogosławieństwo, Ślub kościelny bądź cywilny, reportaż weselny do oczepin.
Zdjęcia plenerowe wykonuję w dniu ślubu lub w innym, ustalonym i dogodnym dla obu stron terminie.
PAKIET ZAWIERA:
- profesjonalna obróbka fotografii – zdjęcia obrabiam wg własnego stylu z uwzględnieniem należytej staranności.
- fotoalbum w formacie 30x30cm w oprawie ekoskóra z okienkiem (zapakowany w specjalnej skrzyni z ekoskóry ) zawierający od 20 sztywnych stron o gramaturze 800g/m2 (istnieje opcja zwiększenia ilości rozkładówek za odpowiednia dopłatą). Album może zawierać nawet do 100 zdjęć.
-wszystkie zdjęcia w formie elektronicznej na pendrive 16 GB razem w pakiecie z albumem (ilość zdjęć na pen drive w ilości do 700 szt w zależności od ilości gości weselnych). Wywołane zdjęcia w rozmiarze 15×21 cm w ilości od 60 do 100 sztuk.
 
Pokaż więcej
Fotografia komunijna cena: 450 zł
Pakiet 1 cena: 450 zł
Fotografia komunijna to indywidualne podejście, aby kadry wykonane były nietuzinkowe i ukazywały szczególną chwilę.
To bardzo ważny dzień w życiu młodego człowieka. Fotoksiążka lub fotoalbum za dodatkowa opłatą.  
Pokaż więcej
Fotografia chrztu cena: 600 zł
Pakiet 1 cena: 600 zł
Sakrament chrztu to jeden z pierwszych bardzo ważnych etapów w życiu Młodego Człowieka oraz jego Rodziców.. Do każdego Chrztu podchodzę indywidualnie... Cena oprócz Sakramentu Chrztu również obejmuje czas spędzony na przyjęciu, tort ....oraz krótki plener i zdjęcia z indywidualne z rodziną. Możliwość za dodatkowa dopłatą wykonania fotoksiążki czy też fotoalbumu w twardej oprawie z twardymi kartami.  
Pokaż więcej
Fotografia reklamowa cena: 500 zł
Pakiet 1 cena: 500 zł
Fotografia reklamowa np sprzedaż wózków dla dzieci......samochodów i mieszkań, produktów reklamowych.  
Pokaż więcej
Fotografia sportowa cena: 500 zł
Pakiet 1 cena: 500 zł
Być może interesuje cię reportaż z fotografii sportowej? Nie widzę żadnego problemu , aby nie wykonać takiego zlecenia. Dysponuję odpowiednim sprzętem do tego typu zleceń . Posiadam obiektywy o ogniskowych od 24 mm do nawet 600 mm (w trybie crop nawet 900 mm). Cena podana jest jako wstępny pakiet. Szczegóły oferty będą przedstawione po indywidualnej wycenie wg odpowiedniego zakresu reportażu. 
Pakiet 2 cena: 500 zł
 
Pokaż więcej
Fotografia przyrodnicza cena: 200 zł
Pakiet 1 cena: 200 zł
Mam w swojej ofercie dużo zdjęć przyrodniczych. Potrzebujesz zdjęć do szkoły, gazetki czy reklamy pisz śmiało zawsze mogę wykonać dodatkowe zdjęcia specjalnie dla Ciebie..  
Pokaż więcej
Fotografia dziecięca cena: 350 zł
Pakiet 1 cena: 350 zł
Fotografia Dziecięca i Rodzinna to trudny temat bo nasze pociechy to wulkan energii.
Preferuję fotografie plenerową myślę, że mam bardzo dobry kontakt z Dziećmi podczas sesji:).. od sesji w Stadninie Koni do sesji plenerowych indywidualnych portretowych. W pakiecie otrzymujecie w wersji elektronicznej około 20 zdjęć. Jest też możliwość wydrukowania zdjęć do wielkości formatu 15x21 cm. Powyżej tego rozmiaru doliczana jest dodatkowa opłata.  
Pokaż więcej
Fotografia portretowa cena: 350 zł
Pakiet 1 cena: 350 zł
Wykonujemy również sesje portretowe w plenerze. Wykonujemy plenerowe kadry dzieci i dorosłych wg. Waszej indywidualnej okazji.  
Pokaż więcej
Sesja ciążowa cena: 350 zł
Pakiet 1 cena: 350 zł
Fotografia ciążowa to uchwycenie chwil tego pięknego czasu każdej przyszłej Mamy jak również i przyszłego Taty.
Preferuję fotografie plenerową. W pakiecie otrzymujecie zdjęcia w wersji elektronicznej na pen drive. Jest też możliwość wydrukowania zdjęć do wielkości formatu 15x21 cm. Powyżej tego rozmiaru doliczana jest dodatkowa opłata.  
Pokaż więcej
Sesja narzeczeńska cena: 350 zł
Pakiet 1 cena: 350 zł
Sesja Narzeczeńska to bardzo dobra pamiątka w czasach gdy jeszcze nie jesteście małżeństwem . Warto umówić się na taką sesję, gdyż tak piękne chwile pozostaną zapisane na kartach fotografii. Waszych Fotografii.
 
Pokaż więcej
Usługi postprodukcyjne cena: 200 zł
Pakiet 1 cena: 200 zł
Możemy również wykonać retusz starych fotografii włącznie z wykonaniem z takich zdjęć albumu fotograficznego. Zdjęcia dostarczone do fotografa podlegają przeniesieniu na wersję elektroniczną, potem są retuszowane (naprawiane) poddane dalszej obróbce by móc finalnie przekazać je do wydruku bądź też stworzenie albumu np.rodzinnego. Tutaj do każdego nakładu pracy jest osobna wycena po konsultacji z klientem.  

Opinie klientów

Magdalena

13 października 2020

Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena

sesja rodzinna

U Zbyszka pasja i profesjonalizm tworzą idealne połączenie, a efektem są cudowne, wykonane z sercem i dbałością o detale, kadry. Albumy przez niego przygotowane to pamiątka na lata. Jego otwartość i poczucie humoru powodują, że nikt nie czuje się skrępowany przed obiektywem. Warto wspomnieć, że planowanie daty rodzinnych uroczystości zaczynamy od zapytania Zbyszka o wolny termin ;) Polecamy serdecznie!!!

Kamil L

13 października 2020

Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena

sesja ślubna

Współpraca ze Zbyszkiem to czysta przyjemność, głowa pełna pomysłów, najwyższej jakości sprzęt, a przede wszystkim już od pierwszego kontaktu pewność, że trafiłeś na właśnie TEGO fotografa. Jeśli sesja to tylko u Zbyszka! :)

NEOCLEAN

11 października 2020

Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena

sesja reklamowa

Współpracujemy z Panem Zbyszkiem od dłuższego czasu , wykonuje dla nas sesję zdjęciową i filmową naszej pracy detailingowej nad samochodami. Sprzęt na którym pracuje jest najwyższej jakości co przekłada się na jakość usługi! Serdecznie polecamy

Monika Chlastała

09 października 2020

Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena

sesja rodzinna

Idealny fotograf.Cudne zdjęcia. Piękne wspomnienia. W 100% polecamy. Dziękujemy!

Kasia Sikora

09 października 2020

Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena

sesja rodzinna

Serdecznie polecam Zbyszka! Jego profesjonalizm i zamiłowanie do fotografii czuć po pierwszym kadrze :) Atmosfera na sesji jest bardzo przyjemna, dzięki czemu można czuć się swobodnie w Jego obiektywie :)

Kasia Majkut

08 października 2020

Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena

sesja ślubna

Zaczęło się od fotografii reklamowej, przez ślubną, ciążową, aż do Chrztu naszej małej. I na tym nie poprzestaniemy. Świetny fotograf, który swoją osobowością potrafi rozweselić każdego. Każde zdjęcie od Zbyszka jest dopracowane i dopieszczone, a efekty zachwycają ilekroć się na nie patrzy. Spróbujesz raz, a już nie będziesz mógł przestać :) baaardzo gorąco polecam tego Pana! Zbychu ! Niedługo szykujemy roczek :)

Katarzyna Hanas

08 października 2020

Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena

sesja dziecięca

Jeden z najlepszych fotografów jakich znam ???? Nie jedną sesję zdjęciową mamy zrobioną przez Pana Zbyszka i jesteśny mega zadowoloni ????Już się nie możemy doczekać kolejnej sesji zdjęciowej w maju ????polecam w 100%

Asia

08 października 2020

Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena

sesja komunijna

Miałam ze Zbyszkiem już kilka sesji i za każdym razem pełen profesjonalizm i 100% zadowolenia. Polecam każdemu

Piotr Komora

06 marca 2020

Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena

sesja ślubna

Współpracowałem ze Zbyszkiem wielokrotnie jako filmowiec na ślubach oraz jako osoba prywatna. Zawsze jestem pod wrażeniem jego odpowiedzialności, skuteczności oraz poświęcenia dla pracy. Zbyszek - nie dość, że zna się na swoim fachu - również dysponuje sprzętem najwyższej klasy, co przekłada się na jakość zdjęć. Dodatkowym atutem jest ugodowy charakter oraz nieprzeciętne poczucie humoru. Serdecznie polecam!!!

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane