logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Marta Wilczyk Photography fotograf

O mnie

Witam, jestem tu dla Ciebie. Fotografując czuję "flow"- mój stan oderwania od rzeczywistości. Patrząc przez wizjer wyczekuję na idealny moment- ten ułamek sekundy w którym ludzie czują się swobodnie i ukazują swoje emocje. Dzięki temu patrząc na moje zdjęcia możesz poczuć magię chwili. Jeśli marzysz o wyjątkowej sesji dla siebie lub Twojej pociechy- napisz do mnie.
Logo
Marta Wilczyk Photography   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Sesja narzeczeńska cena: 400 zł - Marta Wilczyk Photography
Pakiet 1
Sesję możemy wykonać w wybranym przez Was miejscu, bądź wybranym wspólnie podczas rozmowy. Pakiet zawiera 20 wyselekcjonowanych zdjęć wysokiej jakości, przerobionych w moim stylu. Nie określam czasu jaki jest potrzebny do wykonania sesji, gdyż każda para potrzebuje go mniej lub więcej. Gotowe zdjęcia wysyłam do 5ciu dni roboczych.  
Pokaż więcej
Fotografia dziecięca cena: 300 zł - Marta Wilczyk Photography
Pakiet 1
Sesję można zrealizować w domu lub w plenerze. Wspólnie myślimy nad głównym motywem zdjęcia np. bańki mydlane, sesja na roczek, balony z helem. Pakiet zawiera 20 zdjęć wysokiej jakości wysłanych na chmurę do pobrania. Nie określam czasu potrzebnego do wykonania sesji, gdyż każdy maluch jest inny. Moją odpowiedzią jest: tyle ile potrzeba- ale też nie 3, 4 godziny.  
Pokaż więcej
Fotografia portretowa cena: 300 zł - Marta Wilczyk Photography
Pakiet 1
Jeśli masz wizję ciekawej sesji portretowej bądź chcesz mieć zdjęcia które mają "to coś" umów się na sesję ze mną. W pakiecie wysyłam 20 zdjęć wysokiej jakości, przerobionych w moim stylu.  
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane