logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Arkadiusz Komski fotograf reklamowy

O mnie

Fotografuję. Głównie są to ilustracje do wydawnictw. Często innych autorów, ale opracowuję także pomysły własne. Takim był na przykład album „Świątynia ciszy”. Jak widać po zawartości działu publikacje, są to przede wszystkim prace wykonywane w terenie. Częstokroć obejmujące fotografowanie we wnętrzach przy zastanym świetle, co daje mi najwięcej satysfakcji. Nierzadko zdarza się realizacja fotoreportażu. Ciekawym wyzwaniem organizacyjnym i fotograficznym było zbieranie materiałów do publikacji na temat rzemiosła. Lubię też pracę w studio, choć rzadziej mam na to czas. Szansę na zdobywanie nowych doświadczeń w tej dziedzinie daje mi robienie zdjęć Więcej
Logo
Arkadiusz Komski   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia reklamowa cena: 100 zł - Arkadiusz Komski
Pakiet 1
Głównie wykonuję fotografie reklamowe dla banków zdjęć, ale nie wyłącznie. Oczywiście odpowiedź na pytanie o zakres i cenę jest uzależniona od szczegółów zamówienia. Proponuję kontakt e-mailowy, bo ceną którą zamieściłem tutaj, jest czysto teoretyczna (nie można bez niej zapisać informacji), a nie oddaje w żaden sposób rzeczywistości odnoszącej się do konkretnego zadania. Zapraszam również na moją stronę internetową www.komski.pl, gdzie są również linki do moich kont w internetowych bankach zdjęć. 
Pokaż więcej
Fotografia przyrodnicza cena: 100 zł - Arkadiusz Komski
Pakiet 1
Głównie wykonuję fotografie związane z planowanymi przez moich klientów publikacjami , ale nie wyłącznie. Oczywiście odpowiedź na pytanie o zakres i cenę jest uzależniona od szczegółów zamówienia. Proponuję kontakt e-mailowy, bo ceną którą zamieściłem tutaj, jest czysto teoretyczna (nie można bez niej zapisać informacji), a nie oddaje w żaden sposób rzeczywistości odnoszącej się do konkretnego zadania. Zapraszam również na moją stronę internetową www.komski.pl, gdzie są w galeria zamieściłem przykładowe fotografie. 
Pokaż więcej
Fotografia architektury cena: 100 zł - Arkadiusz Komski
Pakiet 1
Głównie wykonuję fotografie związane z planowanymi przez moich klientów publikacjami , ale nie wyłącznie. Mój dotychczas ulubiony temat to architektura drewniana. Oczywiście odpowiedź na pytanie o zakres i cenę jest uzależniona od szczegółów zamówienia. Proponuję kontakt e-mailowy, bo ceną którą zamieściłem tutaj, jest czysto teoretyczna (nie można bez niej zapisać informacji), a nie oddaje w żaden sposób rzeczywistości odnoszącej się do konkretnego zadania. Zapraszam również na moją stronę internetową www.komski.pl, gdzie są w galeria zamieściłem przykładowe fotografie. Szczególnie polecam cerkwie bieszczadzkie i pejzaż miejski 
Pokaż więcej
Fotografia portretowa cena: 100 zł - Arkadiusz Komski
Pakiet 1
Głównie wykonuję fotografie związane z bankami zdjęć, jednak portret ciekawi mnie do tego stopnia, że realizuję coraz więcej sesji dla samej wartości jaką niosą one ze sobą i dla zdobywania nowych doświadczeń. Współpracuję z kilkoma modelkami. Oczywiście odpowiedź na pytanie o zakres i cenę jest uzależniona od szczegółów zamówienia. Proponuję kontakt e-mailowy, bo ceną którą zamieściłem tutaj, jest czysto teoretyczna (nie można bez niej zapisać informacji), a nie oddaje w żaden sposób rzeczywistości odnoszącej się do konkretnego zadania. Zapraszam również na moją stronę internetową www.komski.pl, gdzie są przykładowe fotografie. 
Pokaż więcej
Fotografia artystyczna cena: 100 zł - Arkadiusz Komski
Pakiet 1
Przede wszystkim zapraszam do odwiedzenia moje strony internetowej www.komski.art.pl. Oczywiście odpowiedź na pytanie o zakres i cenę jest uzależniona od szczegółów zamówienia. Proponuję kontakt e-mailowy, bo ceną którą zamieściłem tutaj, jest czysto teoretyczna (nie można bez niej zapisać informacji), a nie oddaje w żaden sposób rzeczywistości odnoszącej się do konkretnego zadania. Zapraszam również na moją stronę internetową www.komski.pl, gdzie są przykładowe fotografie. Mam nadzieję, że estetyką jaką proponuję trafi w Państwa gusta. 
Pokaż więcej
Fotografia komercyjna cena: 100 zł - Arkadiusz Komski
Pakiet 1
Głównie wykonuję fotografie dla wydawców z którymi współpracuję od lat. Najczęsciej są to publikacje o regionie Podkarpacia, ale nie wyłącznie. Oczywiście odpowiedź na pytanie o zakres i cenę jest uzależniona od szczegółów zamówienia. Proponuję kontakt e-mailowy, bo ceną którą zamieściłem tutaj, jest czysto teoretyczna (nie można bez niej zapisać informacji), a nie oddaje w żaden sposób rzeczywistości odnoszącej się do konkretnego zadania. Zapraszam również na moją stronę internetową www.komski.pl, gdzie są przykładowe fotografie i do zapoznania się tam z listą ważniejszych publikacji. 
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane