Logo
O mnie

Cześć! Nazywam się Sylwia Kisiel i nawet nie wiem, kiedy moja pasja stała się sposobem na życie :) Zaczynałam od zdjęć dzieci, a z czasem przeszłam przez chyba wszystkie możliwe dziedziny fotografowania, chrzciny, śluby, zdjęcia biznesowe, komercyjne etc. Mianownik pozostał jeden i jest nim po prostu człowiek. Uwielbiam poznawać nowe osoby, wchodzić na chwile w ich życie, czasem kreować piękne kadry, a innym razem chować się, tak żeby nikt mnie nie widział i polować na idealne ujęcia. Kluczem do dobrego zdjęcia są piękne emocje. Staram się ich z Wami szukać :)

PictureMe KONTAKT

Fotografia chrztu cena: 500 - 600 zł
Pakiet 1 cena: 500 zł
Chrzest był jednym z tych reportaży, od których zaczynałam swoją przygodę. Zrobiłam ich w życiu już kilkadziesiąt i za każdym razem pędzę na nie, jak szalona :) Uwielbiam fotografię dziecięcą i zawsze cieszę się na możliwość bycia z Wami w tym pierwszym ważnym dniu Waszej pociechy. Jeśli chodzi o sam reportaż to jestem bardzo elastyczna, dopasowuję się do Waszych oczekiwań. Zazwyczaj udajemy się do kościoła, a później na przyjęcie, gdzie w trakcie wychodzimy na zewnątrz na zdjęcia portretowe. Finalnie otrzymujecie ode mnie około 100 zdjęć w formie cyfrowej.  
Pakiet 2 cena: 600 zł
W pakiecie dodatkowym spotykamy się w domu na tzw. przygotowaniach. Mamy wtedy czas na zrobienie kilku portretów i detali. 
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane