Logo
O mnie

Jesteśmy Sandra i Radek, jesteśmy parą w życiu i w pracy, dlatego doskonale się rozumiemy. Wykonamy dla Was reportaż i zrealizujemy niepowtarzalny film ślubny, abyście mogli przeżywać te wspaniałe momenty jeszcze raz. Specjalizujemy się w wykonywaniu fotografii ślubnej i wideofilmowaniu, głównie w Elblągu, Trójmieście i okolicach, ale chętnie przejedziemy dla Was na drugi koniec Polski i polecimy na koniec Świata. W dniu ślubu wszystko ma swój czas, i nic nie dzieje się dwa razy, my nie ingerujemy w przebieg wydarzeń, dlatego nasze zdjęcia ślubne i filmy są takie naturalne. Nie używamy lamp błyskowych, staramy się być niezauważalni, uchwycając w tym czasie Więcej

Wonder Stories KONTAKT

Fotografia ślubna cena: 2000 zł
Pakiet 1 cena: 2000 zł
Standardowe zdjęcia ślubne obejmują przygotowania, ceremonię, wesele oraz dodatkową sesję plenerową w czasie wesela. Wówczas zabieramy Was w zjawiskowe miejsce nieopodal. Możecie dowolnie modyfikować, co dana sesja ma zawierać, np. dodać do sesji przeddzień Ślubu, zjazd rodziny i przyjaciół, Wasze czułe uściski, przywitanie po latach. Oznacza to urozmaiconą perspektywę oraz dwa razy więcej ciekawych ujęć, które odgrywają tak istotną rolę w Waszym życiu.

Ponadto, podczas wykonywania zdjęć oraz filmów, kierujemy się zasadą, że aparat czy kamera są jedynie narzędziem, a dobry kadr tak naprawdę to kwestia intuicji i wyczucia chwili. Kiedy wiemy, jaki chcemy osiągnąć efekt, wybieramy najlepszy sposób i najlepszą technikę, aby go osiągnąć, a dopiero na końcu naciskamy spust migawki.  
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane