logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Dorota Bieniek Fotografia fotograf ślubny

O mnie

Cześć! Mam na imię Dorota… Mieszkam na śląsku, w pięknym mieście jakim jest Pszczyna. Bliskość gór sprawia że kawałek mojego serca należy do beskidzkich szczytów, kocham zachody słońca i jestem totalną jesieniarą! W wolnych chwilach czas spędzam na końskim grzbiecie mojej czterokopytnej towarzyszki Holly. Podróżuję i odkrywam nowe miejsca w Polsce i za granicą. Dusza artystyczna, kochająca góry, muzykę i zwierzęta.
Logo
Dorota Bieniek Fotografia   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 4500 zł - Dorota Bieniek Fotografia
Pakiet 1
Poruszają mnie Wasze opowieści, to jacy jesteście, co Was wzrusza i rozśmiesza. W swoich fotografiach pokazuję prawdę, tworzę klimatyczne i filmowe ujęcia, śmieję się i wzruszam razem z Wami. Priorytetem jest dla mnie to, żebyście czuli się przy mnie swobodnie i bezpiecznie. W dniu ślubu jestem przy Was i wychwytuję najpiękniejsze i najważniejsze momenty.

W relacjach cenię przede wszystkim otwartość, szczerość oraz pozytywne nastawienie do świata.

Przygotowałam dla Was 2 pakiety. Efektem końcowym naszego spotkania jest reportaż złożony z minimum 400 zdjęć poddanych autorskiej obróbce, które otrzymacie ode mnie na pendrivie oraz w formie galerii internetowej. W dniu wesela zrobimy też krótką sesje zdjęciową, by utrwalić emocje które towarzyszą Wam w tym dniu.

Na cudowne rozpoczęcie współpracy polecam Wam sesje narzeczeńską, którą przy podpisaniu umowy, dostaniecie od mnie w prezencie. To świetna okazja by lepiej się poznać i oswoić z obecnością aparatu.
Moim parom oferuję także przepiękne fotoalbumy i najwyższej jakości jedwabne odbitki.

Pełną ofertę wraz z cennikiem z chęcią prześlę Wam na meila.

Ceny zaczynają się od 4500zł  
Pokaż więcej
Sesja narzeczeńska cena: 450 zł - Dorota Bieniek Fotografia
Pakiet 1
To jacy jesteście, jakie uczucia i emocje Was łączą…

Ten piękny czas który dla Was sfotografuję, będzie romantyczną opowieścią. Pozwólcie zabrać się na spacer, powspominać pierwsze spotkania, uściski, głębokie spojrzenia w oczy. Zatrzymajcie się na chwilę. Weźcie głęboki oddech i pomyślcie czy nie wspaniale byłoby te cudowne wspomnienia zatrzymać na fotografiach?

Tworzę zdjęcia do których wraca się przez lata.

Gdzie wybierzemy się na spacer?  
Pokaż więcej
Fotografia rodzinna cena: 450 zł - Dorota Bieniek Fotografia
Pakiet 1
Potrafię uchwycić niezapomniane momenty pełne miłości i radości. Sesje rodzinne i ciążowe to podróż przez emocje, wspólną historię i oczekiwania na nadejście nowego życia.

Podczas sesji otwieram drzwi do Waszego świata, uwieczniając piękno oraz niepowtarzalne chwile, które tworzą Waszą unikalną historię. Każdy uścisk, każdy gest, każda iskra uczucia staje się cennym skarbem…

Moje zdjęcia to nie tylko klatki zatrzymane w czasie, ale opowieść o Was. Nie ma miejsca na wymuszone, sztuczne pozowanie. Spotkanie przed obiektywem służy temu, aby utrwalić niepowtarzalne relacje, które łączą członków rodziny.

Sesje możemy zrealizować w Waszym domu, plenerze lub w mojej kreatywnej przestrzeni – Magicznej Szklarni.  
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane