logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

DAR-MEDIA studio filmowe i fotograficzne fotograf ślubny

O mnie

Pragniesz mieć film ze ślubu i wesela inny niż wszyscy, chcesz się pochwalić ślubnymi fotografiami przed znajomymi i rodziną? Chcesz, aby fotoreportaż z Twojego ślubu był wyjątkowy, a film zachwycał profesjonalizmem i oryginalnością? My się tym zajmiemy i dołożymy wszelkich starań, aby film z wesela nie był nudny, a zdjęcia były na zawsze cudownym wspomnieniem najpiękniejszego dnia Waszego życia. Zleć wykonanie filmu i zdjęć profesjonalnym kamerzystom i fotografom ze studia filmowego i fotograficznego DAR-MEDIA. My jesteśmy ekipą, której szukasz. Napisz lub zadzwoń, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania dotyczące wideofilmowania i fotografii ślubnej, Więcej


Logo
DAR-MEDIA studio filmowe i fotograficzne   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna - DAR-MEDIA studio filmowe i fotograficzne
Pakiet 1
- fotoreportaż z całego wesela - ok 500-600 fotografii doskonałej jakości ( podczas fotografowania na sali używamy dodatkowych lamp błyskowych )
- sesja plenerowa - ok 150 fotografii również doskonałej jakości wykonanych z użyciem blendy i dodatkowego oświetlenia

- album w formacie 15x21
- płyta DVD ze wszystkimi fotografiami w pełnej rozdzielczości
- fotoksiążka
- fotografie na płótnie
- fotogaleria internetowa
- prezentacja multimedialna


Sesje fotograficzne wykonujemy w plenerze, zamkach, pałacach, terenach rekreacyjnych, ruinach, terenach przemysłowych, a także w każdym innym miejscu wybranym przez Parę Młodą. 
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane