logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Adriana Westphal fotograf

O mnie

Witam. Wykonuję sesje rodzinne, dziecięce, noworodkowe, portretowe. Posiadam ubranka do sesji noworodkowej. Przedstawione ceny obejmują zdjęcia wysłane na pocztę oraz wywołane. Zakup pendrive lub wykonanie fotoksiazki - dodatkowe koszty. Zapraszam do kontaktu.


Logo
Adriana Westphal    KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia rodzinna cena: 150 zł - Adriana Westphal
Pakiet 1
Zdjęcia wykonuje w plenerze lub w domowym studio fotograficznym. Jest również możliwa sesja w domu typu lifestyle. Cena obejmuje około 15 zdjęć, jeśli wyjdzie więcej daje więcej. W plenerze wykonuje w Wejherowie lub w Gdyni.  
Pokaż więcej
Fotografia ślubna cena: 300 zł - Adriana Westphal
Pakiet 1
Sesje wykonuje w plenerze w Wejherowie lub w Gdyni. Cena obejmuje około 20 zdjęć, jeśli wyjdzie więcej pomysłów, a tym samym zdjęć daje więcej zdjęć. Zdjęcia wysłane na pocztę, dodatkowo w cenie wywołane oraz zgrane na grawerowany pendrive. Cena dotyczy tylko sesji w plenerze, nie reportażu.  
Pokaż więcej
Fotografia dziecięca cena: 150 zł - Adriana Westphal
Pakiet 1
Sesje wykonuje w plenerze, w Wejherowie bądź w Gdyni lub w domowym mini-studio fotograficznym. Cena obejmuje około 15 zdjęć jeśli wyjdzie więcej daje więcej zdjęć.  
Pokaż więcej
Fotografia portretowa cena: 20 - 150 zł - Adriana Westphal
Pakiet 1
Sesje wykonuje w plenerze, w Wejherowie bądź w Gdyni lub w domowym mini-studio fotograficznym. Cena obejmuje około 15 zdjęć jeśli wyjdzie więcej zdjęć daje więcej.  
Pakiet 2
Jest również możliwość wykonania pojedynczych zdjęć, np. do zaproszeń.  
Pokaż więcej
Fotografia noworodkowa cena: 150 zł - Adriana Westphal
Pakiet 1
Sesje wykonuje w domowym studio fotograficznym bądź u Państwa w domu. Posiadam ubranka dla dziecka. Cena obejmuje około 15 zdjęć, jeśli wyjdzie więcej to daje więcej.  
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane