logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Dizajneo fotograf

O mnie

Witam Cię w moim świecie fotografii. Fotografia dla mnie to nie tylko praca ale także styl życia i sposób na spędzanie wolnego czasu. Moją specjalnością jest przede wszystkim fotografia zwierząt. Wykonuję również sesje na zlecenia firm takie jak fotografia produktowa, wnętrz, motoryzacyjna czy fotografia okolicznościowa.
Logo
Dizajneo   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia zwierząt domowych cena: 300 zł - Dizajneo
Pakiet 1
Najczęściej wykonuję sesje zdjęciowe psów i kotów ale również inne zwierzęta będą ciekawym wyzwaniem. Sesje fotograficzne wykonujemy w sprawdzonych miejscach w okolicach takich miast jak Świętochłowice, Chorzów i Katowice ale oferujemy również możliwość wykonania sesji w studiu. Po każdej sesji zdjęcia zostają poddane autorskiej obróbce i wysłane do klienta drogą elektroniczną.  
Pokaż więcej
Usługi postprodukcyjne cena: 20 zł - Dizajneo
Pakiet 1
Zajmiemy się retuszem i obróbką każdego zdjęcia. Wyeliminujemy niedoskonałości fotografowanych obiektów aby przykuć uwagę i uzyskać „efekt wow”.  
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane