logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Fotograf Ślubny Wieliczka Grzegorz Wanowicz fotograf ślubny

O mnie

W swoim reportażu ślubnym kolekcjonuję najpiękniejsze emocje ze ślubu i wesela, by stworzyć dla Was piękną pamiątkę na całe życie. Uzupełnieniem reportażu może być sesja plenerowa w miejscach niebanalnych. Fotografią krajobrazów zajmuję się już 6 lat więc gwarantuje że zdjęcia pozostaną pamiątką na całe życie.


Logo
Fotograf Ślubny Wieliczka Grzegorz Wanowicz   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 1500 - 1900 zł - Fotograf Ślubny Wieliczka Grzegorz Wanowicz
Pakiet 1
Pełny pakiet z sesją plenerową
- fotografowanie od przygotowań do oczepin oraz sesja plenerowa w inny dzień. W cenie dostajecie Państwo około 500 (minimum) zdjęć na urządzeniu pendrive. Możliwa galeria online zabezpieczona hasłem na moim porfolio (goście mogą oglądać i zapisywać zdjęcia za darmo).  
Pakiet 2
Połowa pakietu bez sesji plenerowej
- fotografowanie od ceremonii ślubnej w kosciele lub Urzędzie Stanu Cywilnego do oczepin bez sesji plenerowej. W cenie dostajecie Państwo około 300 (minimum) zdjęć na urządzeniu pendrive. Możliwa galeria online zabezpieczona hasłem na moim porfolio (goście mogą oglądać i zapisywać zdjęcia za darmo).  

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane