O mnie

Hej mam na imę Ania, jestem przede wszystkim żoną i mamą dwójki cudownych dzieciaczków: siedmioletniej Lenki i dwuletniego Dawidka. Mieszkam na cudownym malowniczym i pełnym magii ROZTOCZU :) W pewnym momencie życia odkryłam, że fotografowanie sprawia mi ogromną radość i jest moim źródłem satysfakcji, fotografia zmieniła moją codzienność. Wcześniej na nią tylko patrzyłam, teraz naprawdę ją widzę. Wyszukiwanie ciekawych miejsc, umieszczanie tam ciekawych kadrów, portretowanie uczuć i zatrzymywanie przemijających chwil stało się moim sposobem na wyrażanie tego, czego nie potrafię opisać ... Doświadczenie i wiedzę zdobywam na kolejnych kursach i Więcej

Kraina Fotografii Anna Siwarga KONTAKT

Fotografia dziecięca cena: 400 zł
Pakiet 1 cena: 400 zł
sesja dziecięca: Posiadam ubranka na sesję,lecz polecam też zabranie ze sobą kilku zestawów ubranek, które wy lubicie. Zwróćcie uwagę, aby nie były to ubranka codzienne, jak t-shirty z nadrukami i postaciami z bajek czy spodnie dresowe… Na sesję można założyć coś nietypowego, wyjątkowego, świetnie sprawdza się styl retro i vintage. Co najważniejsze – to nie jest sesja modowa, to Wasze dziecko jest głównym bohaterem sesji. Odpowiednią stylizacją można za to dodać sesji charakteru, podkreślić indywidualność Waszego dziecka – pamiętajcie o tym.  
Pokaż więcej
Fotografia studyjna cena: 450 zł
Pakiet 1 cena: 450 zł
 
Pokaż więcej
Sesja ciążowa cena: 450 zł
Pakiet 1 cena: 450 zł
Sesje ciążowe są wyjątkowe… Staram się wydobyć tę wyjątkowość, delikatność i magię okresu oczekiwania na Maleństwo. Świetnie sprawdzają się ubrania podkreślające brzuszek ciążowy, czyli sukienki zwiewne, długie sukienki i spódnice, obcisłe bluzki, bielizna. Kolor – pastele, biel, szarości, beże. Posiadam kilkanaście sztuk sukienek ciążowych i spódnic, z których na pewno wybierzemy coś dla Ciebie.  
Pakiet 2 cena: 450 zł
 
Pokaż więcej
Fotografia rodzinna cena: 450 zł
Pakiet 1 cena: 450 zł
Przy sesjach rodzinnych trzeba spojrzeć na rodzinę całościowo pod względem kolorystycznym i stylistycznym. Najlepsza opcja – kiedy wszyscy członkowie rodziny mają na sobie jednakowy kolor lub zestawienia kolorów, ubrani są w podobnym stylu. Jeśli nie macie pomysłu lub boicie się łączyć kolory – ubierzcie się w kolorach neutralnych jak, beże, szarości, brązy, lub zadzwońcie, napiszcie do mnie po radę i razem coś wybierzemy.  
Pokaż więcej

Opinie klientów

Ewelina

17 marca 2020

Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena

sesja studyjna

Profesjonalizm, rozsądek, wyczucie, wyjatkowy styl, doskonałe zdjęcia!Podejscie do klienta, cierpliwość, zaangażowanie, pasja.Ania jest bardzo miłą i kontaktową osobą, a jednocześnie w pełni skupiona na swojej pracy fotograf! Z całego serca polecam:)))

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane