Logo
O mnie

Hej mam na imę Ania, jestem przede wszystkim żoną i mamą dwójki cudownych dzieciaczków: siedmioletniej Lenki i dwuletniego Dawidka. Mieszkam na cudownym malowniczym i pełnym magii ROZTOCZU :) W pewnym momencie życia odkryłam, że fotografowanie sprawia mi ogromną radość i jest moim źródłem satysfakcji, fotografia zmieniła moją codzienność. Wcześniej na nią tylko patrzyłam, teraz naprawdę ją widzę. Wyszukiwanie ciekawych miejsc, umieszczanie tam ciekawych kadrów, portretowanie uczuć i zatrzymywanie przemijających chwil stało się moim sposobem na wyrażanie tego, czego nie potrafię opisać ... Doświadczenie i wiedzę zdobywam na kolejnych kursach i Więcej

Kraina Fotografii Anna Siwarga KONTAKT

Fotografia dziecięca cena: 300 zł
Pakiet 1 cena: 300 zł
sesja dziecięca: Posiadam ubranka na sesję,lecz polecam też zabranie ze sobą kilku zestawów ubranek, które wy lubicie. Zwróćcie uwagę, aby nie były to ubranka codzienne, jak t-shirty z nadrukami i postaciami z bajek czy spodnie dresowe… Na sesję można założyć coś nietypowego, wyjątkowego, świetnie sprawdza się styl retro i vintage. Co najważniejsze – to nie jest sesja modowa, to Wasze dziecko jest głównym bohaterem sesji. Odpowiednią stylizacją można za to dodać sesji charakteru, podkreślić indywidualność Waszego dziecka – pamiętajcie o tym.  
Pokaż więcej
Fotografia studyjna cena: 300 zł
Pakiet 1 cena: 300 zł
 
Pokaż więcej
Fotografia portretowa cena: 350 zł
Pakiet 1 cena: 350 zł
 
Pokaż więcej
Sesja ciążowa cena: 250 zł
Pakiet 1 cena: 250 zł
Sesje ciążowe są wyjątkowe… Staram się wydobyć tę wyjątkowość, delikatność i magię okresu oczekiwania na Maleństwo. Świetnie sprawdzają się ubrania podkreślające brzuszek ciążowy, czyli sukienki zwiewne, długie sukienki i spódnice, obcisłe bluzki, bielizna. Kolor – pastele, biel, szarości, beże. Posiadam kilkanaście sztuk sukienek ciążowych i spódnic, z których na pewno wybierzemy coś dla Ciebie.  
Pokaż więcej
Fotografia rodzinna cena: 450 zł
Pakiet 1 cena: 450 zł
Przy sesjach rodzinnych trzeba spojrzeć na rodzinę całościowo pod względem kolorystycznym i stylistycznym. Najlepsza opcja – kiedy wszyscy członkowie rodziny mają na sobie jednakowy kolor lub zestawienia kolorów, ubrani są w podobnym stylu. Jeśli nie macie pomysłu lub boicie się łączyć kolory – ubierzcie się w kolorach neutralnych jak, beże, szarości, brązy, lub zadzwońcie, napiszcie do mnie po radę i razem coś wybierzemy.  
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane