logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Agnieszka Pawłowska FOTOMALUSZKI fotograf ślubny

O mnie

Pracuję na sprzęcie Canon, aparat 60D, obiektywy 50mm 1.4, 17-40mm 4.0 L, 70-200mm 4.0 L, lampa zewnętrzna, duży wybór teł fotograficznych, mnogość rekwizytów.


Logo
Agnieszka Pawłowska FOTOMALUSZKI   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 1600 zł - Agnieszka Pawłowska FOTOMALUSZKI
Pakiet 1
Usługa fotoreportażu ślubnego zawiera:
- zdjęcia z przygotowań młodych
- zdjęcia z ceremonii ślubu,
- zdjęcia z wesela do czepin włącznie
- sesję plenerową.
Pełny fotoreportaż ślubny składa się z min. 300 profesjonalnie obrobionych zdjęć. W cenie są również płyty z pokazem slajdów, album ze zdjęciami dla Młodych i 2 albumy dla rodziców.  
Pokaż więcej
Fotografia dziecięca cena: 250 zł - Agnieszka Pawłowska FOTOMALUSZKI
Pakiet 1
Zajmujemy się przede wszystkim fotografowaniem dzieci. Najczęściej w miejscach, gdzie przebywają na co dzień (szkoła/przedszkole/żłobek, dom, plac zabaw/park). Daje im to poczucie bezpieczeństwa – są mniej skrępowane, łatwiej wychwycić ich emocje. Dzieci są naturalne, szczere, co od razu widać na zdjęciach, dlatego tak ważne jest, aby pozując, czuły się komfortowo, czerpały z tego radość – dobrze się bawiły. W naszej działalności bardziej stawiamy na zdjęcia reportażowe niż aranżowane, nie rządzimy, nie mamy sztywnych schematów pracy. Często jest tak, że dzieci to nie tylko modele, ale także pomysłodawcy danych fotografii. My jesteśmy tylko po to, aby uwiecznić ich fantazje. 
Pokaż więcej
Fotografia okolicznościowa cena: 120 zł - Agnieszka Pawłowska FOTOMALUSZKI
Pakiet 1
Zajmujemy się także fotografią okolicznościową. Chcemy połączyć reportaż z tak podniosłym wydarzeniem, jakim jest chrzest dziecka, komunia czy nawet urodziny spędzane w gronie rodziny lub przyjaciół. To ważne, aby mieć pamiątkę z owych uroczystości – dzieci tak szybko rosną, piękne chwile tak szybko mijają, że potem pozostaje nam tylko usiąść w fotelu i wrócić do tych wydarzeń oglądając zdjęcia. 
Pokaż więcej
Sesja ciążowa cena: 250 zł - Agnieszka Pawłowska FOTOMALUSZKI
Pakiet 1
Ciąża dla każdej kobiety jest czasem wyjątkowym. Moment przełomowy, po którym już nic nie będzie takiej jak wcześniej. Warto zachować na zawsze ten piękny czas w kadrze. 
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane