logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Lisie Kadry fotograf

O mnie

Fotografuję, bo lubię :-) Profesjonalnie z fotografią jestem związana od 23 lat. Długo po Waszej stronie obiektywu ;-) Pozwoliło mi to obserwować przy pracy ogromną ilość fotografów, skraść ich tajemnice, ale i doskonale zrozumieć, jakiego podejścia oczekujecie. Stopniowo zmieniałam miejsce przechodząc kolejne etapy: stylizacja, organizacja sesji zdjęciowych, drugi fotograf. Mieszkam w urokliwym małym miasteczku położonym na Jurze Krakowsko- Częstochowskiej, co stwarza fantastyczne warunki do sesji plenerowych- ruiny zamków, Pustynia Błędowska, skałki, lasy... Studio fotograficzne mieści się w prywatnym domu w całości przeznaczonym na ten cel tuż obok domu Więcej
Logo
Lisie Kadry   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia noworodkowa cena: 300 zł - Lisie Kadry
Pakiet 1
2-3 stylizacji. 8-15 zdjęć poddanych starannej obróbce. Zdjęcia samego dzidziusia oraz z rodzicami i/lub rodzeństwem. Wszystkie kocyki,owijki, czapeczki, ubranka w bardzo dużej ilości dostępne w studio.Podana cena jest ceną uśrednioną. O dostępne pakiety proszę pytać osobiście :-)  
Pokaż więcej
Fotografia ślubna cena: 3000 zł - Lisie Kadry
Pakiet 1
Cena zależna od wybranego pakietu. Do ustalenia. Możliwość przygotowania fotoksiążki. Podana cena jest ceną uśrednioną. O dostępne pakiety proszę pytać osobiście :-)  
Pokaż więcej
Fotografia komunijna cena: 300 zł - Lisie Kadry
Pakiet 1
5-15 zdjęć poddanych starannej obróbce. Studio i/lub plener. Również zdjęcia rodzinne.Podana cena jest ceną uśrednioną. O dostępne pakiety proszę pytać osobiście :-)  
Pokaż więcej
Fotografia chrztu cena: 500 zł - Lisie Kadry
Pakiet 1
Cena zależna od wybranej wersji- minisesja zdjęciowa, pełna sesja zdjęciowa, reportaż z kościoła, reportaż z przyjęcia. Możliwość przygotowania fotoksiążki. Podana cena jest ceną uśrednioną. O dostępne pakiety proszę pytać osobiście :-)  
Pokaż więcej
Fotografia przyrodnicza cena: 1 zł - Lisie Kadry
Pakiet 1
Zdjęcia tworzone na użytek własny. Z miłości do przyrody.  
Pokaż więcej
Fotografia dziecięca cena: 300 zł - Lisie Kadry
Pakiet 1
2-3 stylizacji. 8-15 zdjęć poddanych starannej obróbce. Duża dostępność gadżetów i ubranek. Zdjęcia w studio i/lub plenerze. Możliwe również zdjęcia rodzinne. Podana cena jest ceną uśrednioną. O dostępne pakiety proszę pytać osobiście :-)  
Pokaż więcej
Fotografia portretowa cena: 400 zł - Lisie Kadry
Pakiet 1
Duża elastyczność, ogromna ilość dostępnych stylizacji, ubrań, gadżetów i jeszcze więcej pomysłów! Po prostu zapraszam do rozmowy. Podana cena jest ceną uśrednioną.  
Pokaż więcej
Sesja ciążowa cena: 300 zł - Lisie Kadry
Pakiet 1
2-3 stylizacji. 8-15 zdjęć poddanych starannej obróbce. Suknie dostępne w studio. Sesje studyjny lub/i plenerowe.Podana cena jest ceną uśrednioną. O dostępne pakiety proszę pytać osobiście :-)  
Pokaż więcej
Sesja narzeczeńska cena: 300 zł - Lisie Kadry
Pakiet 1
Możliwość sesji plenerowej i studyjnej. 10-15 zdjęć. Podana cena jest ceną uśrednioną. O dostępne pakiety proszę pytać osobiście :-) W przypadku pary rezerwującej termin pełnego pakietu ślubnego, sesja narzeczeńska za darmo!  
Pokaż więcej

Lisie Kadry fotograf - Opinie klientów


Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena 5

Mama Zuzanki | 11 stycznia 2021

sesja dziecięca

Serdecznie polecamy! Zdjęcia przepiękne ,cudowne podejście do dzieci :) Jesteśmy z ,,Lisie Kadry,, od samego początku! :)
Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena 5

Ruda | 08 października 2019

sesja artystyczna

Polecam z całego serca. Pełen profesjonalizm w połączeniu z dużą dawką humoru sprawia że nawet najbardziej nieśmiała istota czuje się swobodnie przed obiektywem :-)
Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena 5

Ewelina Marysia | 07 października 2019

sesja z chrztu

Polecam z całego serca. Zdjęcia przepiękne. Pomysły i podejście do swojej pracy pełen profesjonalizm
Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena 5

Komornik | 06 października 2019

sesja artystyczna

Pełny profesjonalizm połączony z masą rewelacyjnych pomysłów na sesję. Polecam każdemu

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane