logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Kacper Wdowiak fotograf chrztu

O mnie

„Fotografować to znaczy wstrzymać oddech, uruchamiając wszystkie nasze zdolności w obliczu ulotnej rzeczywistości” Tak uważał Henri Cartier-Bresson. Ja jestem Kacper i zapraszam was do zapoznania się z moją twórczością! Od kiedy pamiętam fascynowałem się fotografią, swój pierwszy aparat dostałem w wieku 10 lat, a za kolejne trzy lata w moje ręce dostała się pierwsza lustrzanka! Od tego czasu fotografia jest dla mnie czymś magicznym, a to już ponad 7 lat! Zdjęcia pozwalają mi zatrzymać się w czasie, na kilka sekund i dostrzec coś, czego ludzkie oko tak naprawdę nie dostrzega! Jestem młodym człowiekiem z pomysłem na życie! Kiedy robię zdjęcia oddaje Więcej
Logo
Kacper Wdowiak   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia chrztu cena: 300 - 500 zł - Kacper Wdowiak
Pakiet 1
Wykonuję zdjęcia w trakcie ceremonii chrzcin oraz kilka zdjęć z rodziną przed Kościołem.  
Pakiet 2
Wykonuję zdjęcia w trakcie ceremonii chrzcin oraz kilka zdjęć z rodziną przed Kościołem oraz w czasie Uroczystego Obiadu(1,5-2h). W trakcie obiadu wykonuję zdjęcia w formie reportażu, pozowane z rodziną oraz zabieram dziecko z rodzicami na mini sesję. 
Pakiet 3
Wykonuję zdjęcia podczas przygotowań w domu, w trakcie ceremonii chrzcin oraz kilka zdjęć z rodziną przed Kościołem oraz w czasie Uroczystego Obiadu (1,5-2h). W trakcie obiadu wykonuję zdjęcia w formie reportażu, pozowane z rodziną oraz zabieram dziecko z rodzicami na mini sesję. 
Pokaż więcej
Fotografia komunijna cena: 350 zł - Kacper Wdowiak
Pakiet 1
Zdjęcia wykonuję podczas uroczystego obiadu w takcie którego uwieczniam zdarzenia danego dnia w formie reportażu, wykonuję zdjęcia z rodziną oraz zabieram dziecko z rodzicami na mini sesję!  
Pokaż więcej
Fotografia reklamowa cena: 150 zł - Kacper Wdowiak
Pakiet 1
Wykonuję zdjęcia na sprzedaż!
Motocykli, samochodów, pojazdów PRL, a także podczas treningów na torze i indywidualne sesje do kolekcji prywatnej!  
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane