logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Paulina Kosicka-Derak MIGAFKA fotograf portretowy

O mnie

Zapraszam do skorzystania z moich usług- chcesz zobaczyć moje dotychczasowe prace? zapraszam na moją stronę www.migafka.eu lub na mój profil na facebooku gdzie znajduje się duża galeria moich prac https://www.facebook.com/PaulinaKosickaDerakFotografia
Logo
Paulina Kosicka-Derak MIGAFKA    KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia portretowa cena: 170 zł - Paulina Kosicka-Derak MIGAFKA
Pakiet 1
 
Pokaż więcej
Fotografia ślubna cena: 1800 zł - Paulina Kosicka-Derak MIGAFKA
Pakiet 1
Fotografia ślubna na wysokim poziomie.
Pakiety z albumem lub fotoalbumem i plener w inny dzień to koszt 1800-2000 zl
Podczas całej sesji wykonuję ok 300-500 zdjęć, z czego najpiękniejsze znajdują swoje miejsce w albumie.

Album z najwyższej półki. Elegancki, świetnie sie prezentujący a zarazem niesamowicie trwały i solidnie wykonany.
Duży format, pełna możliwość personalizacji okladki (kolor,grawer, okienko zdjeciowe)

Poza tym Młoda Para otrzymuje wszystkie zdjęcia w formie albumu multimedialnego na płycie DVD lub nagrane na drewniany Pendrive w gustownym drewnianym pudelku.Wszystkie zdjecia w postaci niezabezpieczonych plików .jpg zebrane i nagrane na płytę DVD do pełnego użytku przez Młodą Parę.
Nie trzeba odkupować negatywów kiedy chce się dorobić zdjęcia dla rodziny. Po prostu - do laboratorium z zamówieniem bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Możliwość elastycznego łączenia/dzielenia pakietów po to aby dostosować zakres moich usług oraz cenę do państwa oczekiwań.

https://www.facebook.com/PaulinaKosickaDerakFotografia  
Pokaż więcej
Fotografia dziecięca cena: 170 zł - Paulina Kosicka-Derak MIGAFKA
Pakiet 1
Oferuję wykonanie sesji fotograficznej niemowlęcej, noworodkowej (nawet od 1 tygodnia życia!) oraz dziecięcej. Moje umiejętności są poparte doświadczeniem, które zdobyłam pracując z na prawdę małymi dziećmi, a umiejętności techniczne z zakresu fotografii zdobyłam w szkole artystycznej na kierunku fotograficznym.

Wykonuje sesję malutkich dzieci u siebie w studio, w przypadku malutkich dzieci na prośbę rodzica studio może przyjechać do domu małego modela :) Posiadam różne atrybuty służące do stylizacji małych modeli tj: czapeczki, sukienki, spódniczki, opaski, husty, kocyki, futerka, ,maskotki itp.

Do wyboru:
-sesja mini- czas trwania sesji ok 1 godziny, 2 lub trzy stylizacje maluszka + zdjęcie rodzinne, rodzice otrzymują 10 zdjęć wybranych przez siebie z całej sesji, które poddaję delikatnej obróbce graficznej- cena 170 zł
-sesja midi- czas trwania ok dwóch godzin, aż do 5 stylizacji + zdjęcie rodzinne, rodzice otrzymuja 20 zdjęć wybranych przez siebie, które także poddaje delikatnej obróbce graficznej, po to aby wasze dziecko wyglądało tak samo pięknie jak maluch z okładki magazynu! - cena 250 zł
- możliwość dokupienia dodatkowych ujęć w cenie 15 zł szt.
 
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane