logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Aleksandra Chmiel fotograf ślubny

O mnie

Nazywam się Aleksandra Chmiel i jestem fotografem ślubnym, pracuję głównie na terenie województwa śląskiego/ Jako fotograf ślubny, jestem uważnym obserwatorem i choć dużo mówię, jeszcze więcej słucham, obserwując otoczenie i ludzi. Staram się uchwycić uczucia i emocje w każdym kadrze. Każde zlecenie traktuję indywidualnie - nie ma dwóch takich samych par. Nie boję się stosować niestandardowego podejścia. Nie boję się ludzi, rozmów z nimi i pewnie dzięki temu bardzo szybko udaje mi się nawiązać z każdym kontakt. Kocham moją pracę i to daje mi niesamowitą motywację do działania. A moje pozytywne nastawienie zawsze udziela się ludziom wokół mnie.
Logo
Aleksandra Chmiel   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 1000 - 4000 zł - Aleksandra Chmiel
Pakiet 1
Reportaż ślubny obejmujący do 8 godzin (np. od 14 do 22 - błogosławieństwo, ceremonia, wesele do 22);

Opcjonalnie krótka sesja ślubna w tym samym dniu

Ilość zdjęć: min. 300 w formacie jpeg (wszystkie poddane autorskiej obróbce) - pendrive;

Odbitki: 100 zdjęć wybranych przez parę drukowane na papierze jedwabnym - format 10x15cm (lub mix zdjęć w formacie 15x23cm i 10x15cm).

Zdjęcia w wersji elektronicznej (zaprezentowane w galerii online) gotowe są w ciągu miesiąca od dnia ślubu i wesela.  
Pakiet 2
Reportaż ślubny obejmujący do 12 godzin (np. od 12 do północy - przygotowania, błogosławieństwo, ceremonia, wesele do oczepin);

Opcjonalnie krótka sesja ślubna w tym samym dniu;

Ilość zdjęć: min. 500 w formacie jpeg (wszystkie poddane autorskie obróbce) - pendrive;

Odbitki: 150 zdjęć wybranych przez parę drukowane na papierze jedwabnym - format 10x15 cm (lub mix zdjęć w formacie 15x23cm i 10x15cm).

Zdjęcia w wersji elektronicznej (zaprezentowane w galerii online) gotowe są w ciągu miesiąca od dnia ślubu i wesela. 
Pakiet 3
Reportaż ślubny obejmujący do 16 godzin (np. od 10 do drugiej w nocy - przygotowania, błogosławieństwo, ceremonia, wesele do 2 w nocy);

Sesja ślubna w dowolnym dniu;

Ilość zdjęć: min. 800 w formacie jpeg (wszystkie poddane autorskiej obróbce) - pendrive;

Odbitki: 250 zdjęć wybranych przez parę drukowane na papierze jedwabnym - format 10x15 cm (lub mix zdjęć w formacie 15x23cm i 10x15cm).

Zdjęcia w wersji elektronicznej (zaprezentowane w galerii online) gotowe są w ciągu miesiąca od dnia ślubu i wesela. 
Pakiet 4
Sesja narzeczeńska 
Pakiet 5
Sesja ślubna 
Pokaż więcej

Aleksandra Chmiel fotograf ślubny - Opinie klientów


Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena 5

Adrianna Duda | 03 listopada 2022

sesja ślubna

Z całego serca polecamy Olę - przepiękne zdjęcia, wspomnienia na całe życie. Zaczynając od sesji narzeczeńskiej - Ola pomogła nam zrealizować nasze pomysły, nie było problemu aby zdjęcia odbyły się z naszym małym psiakiem - wręcz przeciwnie. Zdałam się na Olę - wyszukała nam piękne miejsca, zdjęcia wyszły po prostu obłędnie. Sam ślub i wesele z taką fotograf to po prostu czysta radość. Ola czuwała nad całą impreza i organizacja, pilnowała nam godzin w ciągu dnia - przygotowania, wyjazdy, przyjazdy - oraz wszystkich atrakcji. Dziękuję jej za to z całego serca bo w całym tym natłoku myśli ja zapomniałam wiele rzeczy których pilnowała nam Ola. Nie przegapiła żadnych ujęć, wielu gości pytało się nas po weselu ilu mieliśmy fotografów bo Ola była wszędzie - cały czas do dyspozycji z wieloma pomysłami (nie musieliśmy o niczym myśleć). Wiedzieliśmy już kilka zdjęć - są piękne i z niecierpliwością czekamy na resztę. Na weselu nie musieliśmy się martwić o to, że ktoś wychodzi a nie mamy zdjęcia bo Ola była cały czas obok. Z całego serca polecamy - nie tylko że względu na profesjonalne podejście i piękne zdjęcia. Ola jest po prostu wspaniałym człowiekiem, otwartym na ludzi ❤️

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane