logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Iga Fotografia fotograf


Logo
Iga Fotografia   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia noworodkowa cena: 200 zł - Iga Fotografia
Pakiet 1
SESJA NOWORODKOWA W SZPITALU – PIERWSZE CHWILE ŻYCIA MALUSZKA - FRESH 48

Pierwsze dni życia dziecka są wyjątkowe,niepowtarzalne i niesamowite. Maleństwo zmienia się z godziny na godzinę dlatego pierwsze chwile dzidziusia po narodzeniu są niezwykle szczególne a fotografie po latach zyskują na wartości. Sesja noworodkowa w szpitalu jest wielkim wyzwaniem dla mamy mającej za sobą poród który jest wielkim przeżyciem. Wiem z doświadczenia,że mama po porodzie nie czuje się jak gwiazda filmowa i nie myśli o sesji. Dlatego zdjęcia są delikatne, naturalne, z ukrycia i pełne swobody.W chwili kiedy mama i maleństwo dochodzą do siebie powstaje seria tych naturalnych zdjęć. Są to fotografie ukazujące szczere emocje rodziców, którzy tak długo czekali, aby poznać swoje maleństwo. Skupiam się na obserwowaniu i naturalnych kadrach w sytuacjach w szpitalu . Chcę zapisać na zdjęciach maleństwo i jego pierwsze chwile w szpitalu..... karmienie, krzyk,przytulanie, przewijanie, zbliżenia i portret rodzinny.Wszystkie ujęcia staram się omawiać z mamą bo to jej chwila po porodzie w nowej sytuacji w nowych nieznanych dotąd uczuciach,pełnych radości,wzruszenia,obawy:-)


Jeśli chciałbyś mieć pamiątkę w postaci tego niepowtarzalnego reportażu proszę napisz bądź zadzwoń do mnie opowiem o szczegółach.
Zapraszam  
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane