logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Deesde Fotografia fotograf ciążowy

O mnie

Moje studio mieści się w Wągrowcu, położonym mniej więcej między Poznaniem, a Bydgoszczą :) Więcej informacji o mnie można znaleźć na mojej stronie www.deesde.pl :)
Logo
  • Wągrowiec i okolice
  • Ukryty886646544
  • Ukrytywww.deesde.pl
  • Ukrytyhttps://www.facebook.com/deesdefotografia/?eid=ARA3ElX-EIyYZM0BTfBBx_t3IiRf5r6JZ8waQ6lnpZstHC6wSfLxeTzi0LgwHVb2IrOFcKEOI3UffkgP
  • KONTAKT
Deesde Fotografia   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Sesja ciążowa cena: 300 zł - Deesde Fotografia
Pakiet 1
Najczęstsze pytanie pojawiające się przy sesjach ciążowych – „kiedy najlepiej jest taką sesję wykonać”? I niestety nie ma tutaj jednej odpowiedzi, ponieważ każda kobieta jest inna, każda swoją ciążę przechodzi inaczej. Na sesji istotne jest, aby brzuch był widoczny, a samopoczucie było znakomite. Większość kobiet w ostatnim miesiącu ciąży (są jednak wyjątki od tej reguły) jest opuchnięta, nie czuje się atrakcyjna, dlatego większość fotografów zaleca wykonanie sesji ciążowej między 6, a 8 miesiącem ciąży.

Sesję można wykonać w studiu bądź plenerze. Pierwsza z tych opcji daje nam kilka możliwości:

zdjęcia w sukienkach (które są na wyposażeniu studia) na jednolitym tle. Jeśli podoba Ci się konkretny model sukienki, zapytaj proszę o jego dostępność – co jakiś czas staram się odświeżać studyjną garderobę, pozbywając się starych sukni, kupując w to miejsce – nowe. Niemal wszystkie sukienki są w uniwersalnym rozmiarze 38 – 42, przy osobach bardzo szczupłych możliwe jest upięcie sukni, aby prezentowała się jak najlepiej.

naturalne, „domowe” ujęcia na łóżku – tutaj idealnie spiszą się stroje jasne i proste, „domowe” (idealnym zestawem będzie biały t-shirt / sweter / biała koszula partnera oraz jeansy).

zdjęcia „nagość zakryta”, które można również wykonać w bieliźnie (czym prostsza tym lepsza, aby uniknąć efektu wulgarności). Nie pokazuję na zdjęciach więcej niż można zobaczyć na plaży  
Pokaż więcej
Fotografia dziecięca cena: 300 zł - Deesde Fotografia
Pakiet 1
 
Pokaż więcej
Fotografia studyjna cena: 300 zł - Deesde Fotografia
Pakiet 1
Sesja studyjna może być wykonana na jednolitym tle lub w naturalnych aranżacjach (na łóżku, z wykorzystaniem okna...) Pakiet obejmuje 10 zdjęć. Więcej informacji na stronie www.deesde.pl :)  
Pokaż więcej
Fotografia noworodkowa cena: 450 zł - Deesde Fotografia
Pakiet 1
Sesja noworodkowa powinna być wykonana między 7 a 14 dniem życia dziecka. Możliwe jest także wykonanie tego typu sesji w późniejszym czasie (nawet i 2- miesięcznym dzieciom). Należy się jednak liczyć z tym, że będzie małe prawdopodobieństwo na zrealizowanie zdjęć „pozowanych” (podczas snu maluszka), a trzeba będzie postawić na naturalnie zdjęcia w objęciach rodziców, rodzeństwa…

Temperatura w studio podczas takiej sesji jest wyższa niż zwykle, aby noworodek czuł się komfortowo. Ze swojej strony zapewniam wszystkie potrzebne do takiej sesji akcesoria, opaski, kosze, kocyki, ubranka.

Czas trwania sesji „standardowej” to 2 – 4 godziny (wliczając czas na karmienie, usypianie etc.) Wykonuję zdjęcia samego dziecka w dwóch stylizacjach oraz ujęcia z rodzicami / rodzeństwem.

W przypadku sesji „mini” ograniczamy się tylko do naturalnych ujęć z rodzicami / rodzeństwem (na sesję „mini” przeznaczam 1, max.2 godziny).

Jeśli komuś zależy na sesji noworodkowej wykonanej do 14 dnia życia, termin najlepiej jest zarezerwować będąc jeszcze w ciąży: w kalendarz wpisuję planowany termin porodu. Gdy maluszek pojawi się na świecie, jedno z rodziców informuje mnie o przyjściu dziecka na świat (max. dobę po porodzie), a po wyjściu ze szpitala ustalamy dokładną datę zdjęć.  
Pokaż więcej
Fotografia rodzinna cena: 300 zł - Deesde Fotografia
Pakiet 1
więcej informacji i zdjęć na stronie http://deesde.pl/portfolio/sesje-rodzinne/ 

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane