logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Bobieni Fotografia fotograf portretowy

O mnie

Fotografia jest dla mnie sposobem na wysłanie Cię w podróż w czasie, bo przecież patrząc w obiektyw spoglądasz w przyszłość: patrzysz w oczy ludziom, którzy będą oglądać Cię na zdjęciach nawet za kilkaset lat. Co zobaczą? Co poczują? Czy myślałeś o tym w ten sposób? Czy zastanawiałeś się, jak w przyszłości będą postrzegane zdjęcia wykonane w modnej dziś stylistyce? Czy za jakiś czas takie fotki nie staną się symbolem kiczu, niczym plastikowe skrzaty w przydomowym ogródku? Co więc decyduje o ponadczasowości zdjęć? Czyż zaprzeczeniem tejże ponadczasowości nie jest uleganie przemijającym trendom, których wspólnym mianownikiem jest sprowadzenie Więcej


Logo
Bobieni Fotografia   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia portretowa cena: 250 - 350 zł - Bobieni Fotografia
Pakiet 1
WEEKENDOWE sesje lifestylowo-studyjne realizowane w MIESZKANIU Klienta lub innym, wybranym przez Niego miejscu. Po zakończeniu sesji wspólnie wybieramy 5 zdjęć, które następnie zostaną poddane starannej obróbce. Zdjęcia przekazywane są w dwóch wariantach kolorystycznych (kolor i czarno-białe, przy czym wersja czarno-biała nie jest standardowym przekształceniem koloru na odcienie szarości). Co do zasady nie tworzę alternatywnej rzeczywistości - retusz osób sprowadza się do zatuszowania mankamentów skóry, czyli tego, co można zamaskować odpowiednim makijażem (przebarwienia, wypryski, blizny, brodawki, rozstępy itp.), a jego zakres jest każdorazowo uzgadniany z Klientem. Nie koryguję kształtów/geometrii ciała.

W przypadku sesji realizowanej poza Giżyckiem - dodatkowa opłata 1zł/km  
Pakiet 2
SESJE WEEKENDOWE - realizowane w sobotę, niedzielę lub innym dniu ustawowo wolnym od pracy. Pakiet 10 zdjęć. 
Pokaż więcej
Fotografia komunijna cena: 400 zł - Bobieni Fotografia
Pakiet 1
Reportaż z I Komunii Świętej 
Pokaż więcej
Fotografia chrztu cena: 400 zł - Bobieni Fotografia
Pakiet 1
Reportaże z chrztu świętego 
Pokaż więcej
Fotografia aktu cena: 250 zł - Bobieni Fotografia
Pakiet 1
Sesje studyjne i plenerowe  
Pokaż więcej
Fotografia studyjna cena: 250 - 350 zł - Bobieni Fotografia
Pakiet 1
WEEKENDOWE sesje studyjne realizowane w MIESZKANIU Klienta lub innym, wybranym przez Niego miejscu. Po zakończeniu sesji wspólnie wybieramy 5 zdjęć, które następnie zostaną poddane starannej obróbce. Zdjęcia przekazywane są w dwóch wariantach kolorystycznych (kolor i czarno-białe, przy czym wersja czarno-biała nie jest standardowym przekształceniem koloru na odcienie szarości). Co do zasady nie tworzę alternatywnej rzeczywistości - retusz osób sprowadza się do zatuszowania mankamentów skóry, czyli tego, co można zamaskować odpowiednim makijażem (przebarwienia, wypryski, blizny, brodawki, rozstępy itp.), a jego zakres jest każdorazowo uzgadniany z Klientem. Nie koryguję kształtów/geometrii ciała.

W przypadku sesji realizowanej poza Giżyckiem - dodatkowa opłata 1zł/km  
Pakiet 2
SESJE WEEKENDOWE - realizowane w sobotę, niedzielę lub innym dniu ustawowo wolnym od pracy. Pakiet 10 zdjęć. 
Pokaż więcej
Fotografia komercyjna cena: 150 zł - Bobieni Fotografia
Pakiet 1
Fotografia wnętrz i architektury  
Pokaż więcej
Sesja ciążowa cena: 50 - 350 zł - Bobieni Fotografia
Pakiet 1
Sesja studyjna realizowana w mieszkaniu klienta - dla osób, które mają wątpliwości, czy taka sesja to ich bajka :)

Jak to wygląda od strony formalnej:

1. Umawiamy się na sesję studyjną realizowaną w Twoim mieszkaniu (orientacyjny czas trwania sesji to 2h).
2. W momencie umówienia się na sesję przelewasz mi na konto 50,-zł (chcę mieć pewność, że szanujesz mój czas i do sprawy podchodzisz poważnie).
3. Podczas sesji wykonuję serię zdjęć.
4. Po zakończeniu sesji wspólnie wybieramy jedno ujęcie, które poddaję starannej obróbce i przekazuję Ci w formie pliku "jpg" w wysokiej rozdzielczości w dwóch wariantach kolorystycznych (kolor i czarno-białe).
5. Jednocześnie przekazuję Ci link do galerii z pozostałymi zdjęciami - możesz wybrać zdjęcia które podobają Ci się na tyle, że jesteś gotowa zapłacić za nie. Cena za zdjęcie zależy od ilości wybranych zdjęć:
1 zdjęcie - 100,-zł/szt
2 zdjęcia - 80,-zł/szt
3 zdjęcia - 70,-zł/szt
4-6 zdjęcia - 60,-zł/szt
7-10 zdjęć - 50,-zł/szt
powyżej 10 zdjęć - 40,-zł/szt

W przypadku sesji realizowanej poza Giżyckiem - dodatkowa opłata 1zł/km  
Pakiet 2
Sesje lifestylowo-studyjne realizowane w MIESZKANIU Klienta lub innym, wybranym przez Niego miejscu. Po zakończeniu sesji wspólnie wybieramy 5 zdjęć, które następnie zostaną poddane starannej obróbce. Zdjęcia przekazywane są w dwóch wariantach kolorystycznych (kolor i czarno-białe, przy czym wersja czarno-biała nie jest standardowym przekształceniem koloru na odcienie szarości). Co do zasady nie tworzę alternatywnej rzeczywistości - retusz osób sprowadza się do zatuszowania mankamentów skóry, czyli tego, co można zamaskować odpowiednim makijażem (przebarwienia, wypryski, blizny, brodawki, rozstępy itp.), a jego zakres jest każdorazowo uzgadniany z Klientem. Nie koryguję kształtów/geometrii ciała.

W przypadku sesji realizowanej poza Giżyckiem - dodatkowa opłata 1zł/km

Zniżka 10% w przypadku wykupu pakietu sesji ciążowej i noworodkowej.  
Pakiet 3
SESJE WEEKENDOWE - realizowane w sobotę, niedzielę lub innym dniu ustawowo wolnym od pracy. Pakiet 10 zdjęć. Pozostałe parametry pakietu jak w przypadku pakietu za 250,-zł.

 
Pokaż więcej
Sesja narzeczeńska cena: 400 zł - Bobieni Fotografia
Pakiet 1
Weekendowa sesja plenerowa. Czas trwania ok. 3h
Po zakończeniu sesji wspólnie wybieramy 10 zdjęć, które następnie zostaną poddane starannej obróbce. Zdjęcia przekazywane są w dwóch wariantach kolorystycznych (kolor i czarno-białe, przy czym wersja czarno-biała nie jest standardowym przekształceniem koloru na odcienie szarości). Co do zasady nie tworzę alternatywnej rzeczywistości - retusz osób sprowadza się do zatuszowania mankamentów skóry, czyli tego, co można zamaskować odpowiednim makijażem (przebarwienia, wypryski, blizny, brodawki, rozstępy itp.), a jego zakres jest każdorazowo uzgadniany z Klientem. Nie koryguję kształtów/geometrii ciała.

W przypadku sesji realizowanej poza Giżyckiem - dodatkowa opłata 1zł/km.  
Pokaż więcej
Fotografia noworodkowa cena: 400 zł - Bobieni Fotografia
Pakiet 1
Weekendowa sesja lifestylowo-studyjna realizowana w mieszkaniu klienta. Czas trwania ok. 3h-4h (czas podporządkowany noworodkowi, obejmuje przerwy na karmienie, przewijanie itp.)
Po zakończeniu sesji wspólnie wybieramy 10 zdjęć, które następnie zostaną poddane starannej obróbce. Zdjęcia przekazywane są w dwóch wariantach kolorystycznych (kolor i czarno-białe, przy czym wersja czarno-biała nie jest standardowym przekształceniem koloru na odcienie szarości). Co do zasady nie tworzę alternatywnej rzeczywistości - retusz noworodka ograniczony do minimum, a pozostałych osób sprowadza się do zatuszowania mankamentów skóry, czyli tego, co można zamaskować odpowiednim makijażem (przebarwienia, wypryski, blizny, brodawki, rozstępy itp.), a jego zakres jest każdorazowo uzgadniany z Klientem. Nie koryguję kształtów/geometrii ciała.

W przypadku sesji realizowanej poza Giżyckiem - dodatkowa opłata 1zł/km

Zniżka 10% w przypadku wykupu pakietu sesji ciążowej i nowrorodkowej.  
Pokaż więcej
Fotografia rodzinna cena: 250 zł - Bobieni Fotografia
Pakiet 1
Sesje plenerowe i lifestylowe  
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane