logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Luna Fotografia fotograf ślubny

O mnie

Mam na imię Kamila i jestem fotografem z kilkuletnim doświadczeniem. Jeśli szukacie pięknych, naturalnych zdjęć to świetnie trafiliście :) Oferuję Wam fotoreportaż ze ślubu dostosowany do Państwa życzeń - od uwiecznienia jedynie ceremonii po pełny pakiet z albumami i fotoksiążkami. W każdej usłudze zawarty jest prywatny album online zabezpieczony hasłem - tak aby weselni goście mogli łatwo obejrzeć i pobrać zdjęcia z uroczystości. Jeśli Wasz ślub się zbliża, a nie macie jeszcze fotografa - zapraszam do kontaktu, posiadam jeszcze wolne terminy na 2023 i 2024 rok :) Chętnie odpowiem na wszelkie pytania.


Logo
Luna Fotografia   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 850 zł - Luna Fotografia
Pakiet 1
Pakiet ślubny dostosowuję do Waszych oczekiwań. Zaczynając od uwiecznienia jedynie ceremonii po pełny pakiet od przygotowań aż do oczepin. Ostateczna cena pakietu zależna jest od formy przekazania zdjęć - pendrive, album. Ceny pakietów zaczynają się od 850 zł

 
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane