O mnie

Fotografuję zawodowo od 1989r. I dalej ta pasja nie wygasła. Przede wszystkim jest to dla mnie przyjemność. Zakres reportaży wykonam w dowolnym temacie. Reportaż ślubny, komunia, chrzest i inne. Przeważnie pracuję w parze z drugim fotografem. Zawsze jestem otwarty na sugestie i potrzeby klienta, jeśli trzeba doradzę i pomogę w wykonaniu usługi tak aby mój klient był zadowolony. Reportaże wykonuję w Polsce jak i za granicą. Ceny do uzgodnienia, tak jak i ceny poniżej są orientacyjne. Wszystko do ustalenia. Każda uroczystość jest inna i ważna. Jeśli nie potrzeba fotografa a potrzebny Ci jest reportaż filmowy. Też się polecam :)

Rafał Nowicki KONTAKT

Fotografia ślubna cena: 2500 zł
Pakiet 1 cena: 2500 zł
Pełny zakres przygotowanie, błogosławieństwo,ceremonia ślubna, życzenia, wesele do oczepin. Sesja ślubna w terenie. (innego dnia) To wszystko można rozdzielić i mogę wykonać tylko część za umówioną kwotę.  
Pokaż więcej
Fotografia komunijna cena: 800 zł
Pakiet 1 cena: 800 zł
Mały reportaż po ceremonii kościelnej. Zdjęcia w plenerze, na przyjęciu lub w domu  
Pokaż więcej
Fotografia okolicznościowa cena: 500 zł
Pakiet 1 cena: 500 zł
To co sobie życzysz  
Pokaż więcej
Fotografia artystyczna cena: 200 zł
Pakiet 1 cena: 200 zł
 
Pokaż więcej
Fotografia zwierząt domowych cena: 200 zł
Pakiet 1 cena: 200 zł
 
Pokaż więcej

Opinie klientów

Aleksandra

25 lutego 2020

Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena

sesja ślubna

Z całego serca polecamy! Pełen profesjonalizm. Nie znajdziecie lepszego fotografa. Do tego wszystko będzie się odbywało w niezwykle sympatycznej atmosferze! Gwarantujemy ze nie pożałujecie wyboru! Nasze zdjęcia ślubne wyszły przepięknie i już wiszą oprawione w naszym domu!

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane