logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Małgorzata Karpińska - Fotografia noworodkowa/ rodzinna/ ciążowa fotograf

O mnie

W fotografii szczególnie upodobałam sobie portret. Fotografia portretowa zawsze była mi bliska i to na niej skupiłam swoje zainteresowanie. Godzinami mogłam siedzieć w studiu eksperymentując ze światłem, ucząc się zasad, szukając ciekawych ujęć. Każda sesja zdjęciowa była wyzwaniem, które podejmowałam z entuzjazmem i ogromnym zaangażowaniem. Fotografia portretowa była ze mną od początku i to od niej rozpoczęła się moja przygoda. Kiedy zostałam mamą moje życie zmieniło się o 180°, niektórzy mówią że życie przewraca się do góry nogami. Ja sądzę że dopiero wtedy nabiera barw, nowego sensu i znaczenia. Właśnie wtedy odkryłam że fotografia Więcej
Logo
Małgorzata Karpińska - Fotografia noworodkowa/ rodzinna/ ciążowa   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia noworodkowa cena: 650 - 950 zł - Małgorzata Karpińska - Fotografia noworodkowa/ rodzinna/ ciążowa
Pakiet 1
Sesje noworodkowe
Każdy etap w życiu Waszego dziecka powinien być uwieczniony, jednak nic nie ulatuje tak szybko jak pierwsze dni po powrocie ze szpitala. W codziennej bieganinie i przyzwyczajaniu się do nowej, lepszej rzeczywistości każdy dzień mija jak godzina i czasami nie zdążymy uchwycić tych pierwszych chwil razem. Tycie stópki, pierwsze uśmiechy, małe cudne rączki i to uczucie kiedy trzymamy tą maleńką istotę na rękach, i jesteśmy w stanie dla niej zrobić wszystko – warto to uwiecznić na fotografii. Zapraszam Was na niecodzienne doświadczenie jakim jest sesja noworodkowa, zapewniam że będzie ona wykonana w miłej atmosferze przytulnego studia fotograficznego przygotowanego pod to wydarzenie. Dołożę wszelkich starań aby Wasze dziecko podczas sesji czuło się komfortowo i bezpiecznie. Sesja będzie dostosowana do Waszych preferencji i wskazówek które ustalimy wcześniej, tak aby fotografie jakie finalnie otrzymacie odzwierciedlały Waszą miłość i bliskość w tych pierwszych dniach życia Waszego dziecka.

Sesje noworodkową najlepiej wykonać do 14 dnia życia dziecka, a najlepiej między 7 a 11 dniem, jest to najlepszy czas na zrobienie sesji, to wówczas dzieci są najbardziej śpiące i elastyczne, co pozwala na te wszystkie cudowne pozy. Jeśli dziecko ukończyło 14 dni również jest możliwość wykonania sesji noworodkowej, jednak może ona trwać wówczas dłużej, dlatego ważne aby uzbroić się w cierpliwość. Na mojej stronie w galerii Noworodki jest wiele zdjęć dzieci wykonanych pomiędzy 2 a 4 tygodniem życia, dlatego nie warto rezygnować z takiej pamiątki.

Sesje najlepiej zarezerwować wcześniej, proponuję zadzwonić bądź napisać kiedy będzie już znany termin porodu. Zawsze proszę rodziców o kontakt, w przypadku wcześniejszego przyjścia na świat dziecka – najszybciej jak to jest możliwe, jeśli jednak bobasowi nie będzie się spieszyło, proszę o kontakt kilka dni przed planowaną datą sesji. Jest to informacja dla mnie, że zaplanowany termin ulegnie zmianie.

Jeśli dziecko już się urodziło, a nie udało się dokonać wcześniej rezerwacji a chcielibyście Państwo abym wykonała dla Was sesje, proszę o kontakt. Zawsze staram się dopasować termin sesji do mojego harmonogramu.

Sesja noworodkowa trwa od 2h do 3-4h, macie w tym czasie czas na karmienie, zmianę pieluszki czy przytulenie kiedy tylko będzie to potrzebne. Przez cały ten czas ja będę się zajmowała dzieckiem pod Państwa czujnym okiem. Fotografuję noworodki od ponad 7 lat , wykonałam w tym czasie ponad 400 sesji noworodkowych i cały czas liczba ta się powiększa. Zostałam przeszkolona w zakresie bezpiecznego pozycjonowania dziecka, bezpieczeństwo i dobre samopoczucie Waszego maleństwa jest dla mnie na pierwszym miejscu.

Tak oczywiście. Przed sesją wybieracie ujęcia i pozycje jakie najbardziej się Wam podobają, a ja na tej podstawie układam plan sesji. Czasami bywa tak że maluszek nie chce danej pozycji ponieważ jest dla niego niewygodna, każdy jest inny i już na etapie noworodkowym mamy swoje upodobania, w takim przypadku zmieniamy ją na inną. Tutaj nic nie robi się na siłę, cała sesja przebiega w spokoju zapewniając komfort wszystkim obecnym.

W każdym pakiecie oprócz zdjęć samego maluszka wykonuję również zdjęcia z rodzicami , z rodzeństwem oraz zdjęcia całej rodziny, abyście potem mogli sami zdecydować jakie ujęcie najbardziej się Wam podobają i jakie mam poddać obróbce graficznej. Te pierwsze dni z dzieckiem bardzo szybko mijają, to bardzo ekscytujący czas dla całej rodziny, warto uwiecznić to na zawsze.

Posiadam szeroki asortyment ubranek oraz niezbędne akcesoria do sesji. Aranżacja jest po mojej stronie, wszystkie gadżety tj. kocyki, koszyki, czapeczki, opaski itp. Potrzebuję jedynie modela oraz dobrego humoru rodziców :) Przed sesją zawsze proszę o przesłanie kilku zdjęć z mojej galerii, które najbardziej przypadną Państwu do gustu. Jest to informacja dla mnie, jakim tropem podążać, jak przygotować sesję oraz jakich kolorów użyć.

Dla siebie najlepiej zabrać ciuchy w stonowanych barwach, czernie, biele, beże czy szarości świetnie się sprawdzą. W przypadku kobiet jest możliwość skorzystania z garderoby jaką mam do dyspozycji klientek w studio.

Po wykonaniu sesji wysyłam link do zdjęć, będę prosiła o wybranie zdjęć do obróbki. Obróbka obejmuje retusz niedoskonałości cery, plamy ,trądzik czy inne występujące skazy, wyrównanie koloru skóry, oraz wszystkie niezbędne czynności podnoszące jakość finalnej fotografii. Po obróbce przesyłam je raz jeszcze do wglądu i akceptacji, następnie zdjęcia są wywoływane i umawiamy się na odbiór.

Jest możliwość dokupienia albumu lub foto albumu. Albumy są robione na zamówienie, proste okładki w dowolnym kolorze z czarnymi kartami przekładane białym pergaminem. W takim albumie zdjęcia są wklejane, jest to tradycyjna forma prezentacji zdjęć. Jest możliwość za dodatkową opłatą spersonalizowania albumu dodając napis, tłoczenie lub zdjęcie. Albumy są bardzo solidne i dobrze wykonane w polskiej firmie z długoletnią tradycją na rynku introligatorskim. Jest też możliwość zrobienie foto albumu, jednak jest to już indywidualna wycena.

Warunkiem rezerwacji jest wpłata zaliczki w wysokości 100 zł na numer konta 45 1020 2498 0000 8002 0688 5935 F.H.U. Małgorzata Karpińska w tytule Imię i Nazwisko oraz termin sesji

Opcja I
Wykonuje:

10 ujęć,
trzy aranżacje do wyboru po wcześniejszych ustaleniach + zdjęcia z rodzicami
Otrzymujesz:

10 wywołanych zdjęć w formacie 15×21 oraz 10×15 na wysokiej jakości papierze o strukturze jedwabiu.
1 powiększenie 20×30
zdjęcia na e-mail
Czas trwania sesji: około 2 godziny

 
Pakiet 2
Opcja II
Wykonuje:

15 ujęć
cztery aranżacje do wyboru po wcześniejszych ustaleniach + zdjęcia z rodzicami
Otrzymujesz:

15 wywołanych zdjęć w formacie 15×21 oraz 10×15 na wysokiej jakości papierze o strukturze jedwabiu.
2 powiększenia 20×30
zdjęcia na e-mail
Czas trwania sesji: około 3 godziny 
Pakiet 3
Opcja III
Wykonuję:

20 ujęć
pięć aranżacji do wyboru po wcześniejszych ustaleniach + zdjęcia z rodzicami
Otrzymujesz:

20 zdjęć w formacie 15×21 oraz 10×15 na wysokiej jakości papierze o strukturze jedwabiu.
2 powiększenia 20×30
zdjęcia na e-mail
Czas trwania sesji: około 3,5 godziny. 
Pokaż więcej
Fotografia ślubna cena: 2450 - 3650 zł - Małgorzata Karpińska - Fotografia noworodkowa/ rodzinna/ ciążowa
Pakiet 1
Pakiet I
Reportaż – pakiet obejmuje

Przygotowania
Błogosławieństwo
Ceremonie zaślubin
Przyjęcie Weselne do godziny 1:00
Jako efekt końcowy naszej Wspólnej pracy dostają Państwo;

Album, a w nim 100 zdjęć z reportażu, wywołanych w formacie 15×21
350 obrobionych zdjęć z reportażu w formacie jpg.
Zdjęcia będą nagrane na pendrive umieszczony w eleganckim spersonalizowanym etui.
Dwa powiększenia w formacie 30×40
Wszystkie nieobrobione pliki z przyjęcia weselnego – min. 1700 zdjęć  
Pakiet 2
Pakiet II
Reportaż + Plener – pakiet obejmuje:

Przygotowania
Błogosławieństwo
Ceremonie zaślubin
Przyjęcie Weselne do godziny 1:00
Plener w innym dniu
Jako efekt końcowy naszej Wspólnej pracy dostają Państwo:

Album z reportażu , a w nim 100 zdjęć , wywołanych w formacie 15×21
Album z pleneru, a w nim 35 zdjęć wywołanych w formacie 15×21
Zdjęcia będą nagrane na pendrive umieszczony w eleganckim spersonalizowanym etui.
450 obrobionych zdjęć z reportażu w formacie jpg.
50 obrobionych zdjęć z pleneru
Dwa powiększenia w formacie 30×40
Wszystkie nieobrobione pliki z przyjęcia weselnego – min. 1700 zdjęć
 
Pokaż więcej
Fotografia chrztu cena: 560 zł - Małgorzata Karpińska - Fotografia noworodkowa/ rodzinna/ ciążowa
Pakiet 1
Wykonuję:

reportaż z ceremonii przyjęcia Chrztu Świętego
zdjęcia z rodziną.
Otrzymujesz:

25 starannie wyselekcjonowanych i obrobionych zdjęć
25 wywołanych zdjęć w formacie 15×21 na wysokiej jakości papierze o strukturze jedwabiu i wklejonych do albumu
25 wywołanych zdjęć w formacie 10×15 na wysokiej jakości papierze o strukturze jedwabiu
zdjęcia na e-mail
Albumy są personalizowanie zamawiane pod zlecenie, najczęściej w kolorze eqru z napisem „Pamiątka Chrztu Świętego ..( imię dziecka )…”
 
Pokaż więcej
Fotografia dziecięca cena: 550 - 850 zł - Małgorzata Karpińska - Fotografia noworodkowa/ rodzinna/ ciążowa
Pakiet 1
Sesje dziecięce oraz rodzinne
Mówi się że dzieci rosną jak na drożdżach, coś w tym jest i ciężko się nie zgodzić. Jeszcze chwilę temu noworodki a teraz uciekające brzdące za którymi ciężko nadążyć. Pierwsze urodziny dziecka to świetna okazja na sesję zdjęciową, to również pamiątka za zarówno dla rodziców jak i dla dziecka. Jest to etap kiedy dziecko odkrywa świat, wszystko jest dla niego nowe i codziennie zaskakuje nas nabytymi umiejętnościami. Sesja urodzinowa malucha w tym wieku jest pełna zabawy, radości oraz uśmiechu. Dbam o to aby maluch podczas zdjęć się nie nudził. Na sesję najlepiej się umówić w godzinach kiedy model jest po drzemce, jest to bardzo ważne aby model był wyspany i w dobrym humorze.

Opcja I
Wykonuję:

10 ujęć
dwie aranżacje do wyboru po wcześniejszych ustaleniach z rodzicami + zdjęcia z rodzicami.
Otrzymujesz:

10 zdjęć wywołanych w formacie 15×21 oraz 10×15 na wysokiej jakości papierze o strukturze jedwabiu
zdjęcia na e-mail  
Pakiet 2
Opcja II
Wykonuję:

15 ujęć
cztery aranżacje do wyboru po wcześniejszych ustaleniach z rodzicami + zdjęcia z rodzicami.
Otrzymujesz:

15 zdjęć wywołanych w formacie 15×21 oraz 10×15 na wysokiej jakości papierze o strukturze jedwabiu
zdjęcia na e-mail 
Pakiet 3
Opcja III
Wykonuję:

20 ujęć
pięć aranżacji do wyboru po wcześniejszych ustaleniach z rodzicami + zdjęcia z rodzicami.
Otrzymujesz:

20 zdjęć wywołanych w formacie 15×21 oraz 10×15 na wysokiej jakości papierze o strukturze jedwabiu
zdjęcia na e- mail 
Pokaż więcej
Sesja ciążowa cena: 750 - 950 zł - Małgorzata Karpińska - Fotografia noworodkowa/ rodzinna/ ciążowa
Pakiet 1
Ciąża to wyjątkowy okres w życiu każdej kobiety i każda przyszła mama przechodzi go inaczej. Z pozoru niewidoczne przemiany jakie w Tobie zachodzą, nie tylko te fizyczne, często przyczyniają się do Twojego samopoczucia. Postrzegasz siebie inaczej, obcujesz z ciałem i duszą, odkrywasz nową drogę rodzenia się jako matki. Odczuwasz nadzieję, radość, smutek, tęsknotę, niemoc i obawę o to czy dasz radę. Sesja ciążowa może okazać się ciekawym doświadczeniem na tej drodze, zobaczysz siebie w oczach innej osoby. Poczujesz się wyjątkowo i pięknie, uświadomisz sobie, po raz kolejny, jak niepowtarzalny jest to czas. Czas kiedy miałaś tę małą istotę pod sercem i kiedy Twój oddech był jej oddechem. A kiedy będziecie już razem wspaniale będzie przywołać to uczucie.

Jeśli masz obawy- zadzwoń, chętnie porozmawiam i rozwieję wszystkie wątpliwości. Nie tylko Ty zastanawiasz się „ Czy to dla mnie ?”, „Czy ja też tak dobrze wyjdę ?”, „ Czy ja się do tego nadaje?”- zapewniam że tak. Ciało kobiety podczas ciąży zmienia się, a ja wiem jak pomóc Ci pozować aby zawsze wyglądało pięknie. Dołożę wszelkich starań abyś podczas sesji czuła się wyjątkowo, pięknie i niepowtarzalnie. Zaopiekuję się Tobą i przeprowadzę przez całą sesję udzielając wskazówek, od pozowania po garderobę, aby efekt naszej wspólnej pracy zapierał dech w piersiach.


Mini
Wykonuję:

12 ujęć, wykonujemy 4 aranżacje.
Otrzymujesz:

12 starannie wyselekcjonowanych i obrobionych zdjęć wywołanych zdjęć w formacie 15×21 na wysokiej jakości papierze o strukturze jedwabiu.
2 powiększenie w formacie 30×40 na wysokiej jakości papierze o strukturze jedwabiu.
zdjęcia na e-mail  
Pakiet 2
Max
Wykonuję:

17 ujęć, wykonujemy 7 aranżacji.
Otrzymujesz:

17 starannie wyselekcjonowanych i obrobionych zdjęć wywołanych zdjęć w formacie 15×21 na wysokiej jakości papierze o strukturze jedwabiu.
2 powiększenia w formacie 30×40 na wysokiej jakości papierze o strukturze jedwabiu.
zdjęcia na e-mail 
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane