O mnie

Fotografuję od lat. Wśród klientów mam pary młode (niektóre nie takie młode),rodziny, dzieci, zleceniodawców instytucjonalnych. Gdyby dla kogoś znaczenie miało jakim sprzętem fotografuję - NIKON. Prócz aparatów i obiektywów posiadam nieco sprzętu oświetleniowego przenośnego i studyjnego. Fotografuję uroczystości, eventy. Wykonuję fotografię biznesową, produktową. Współpracuję na stałe z kilkoma firmami.

Andrzej Drelich KONTAKT

Fotografia studniówkowa cena: 100 zł
Pakiet 1 cena: 100 zł
Dobrze po latach wrócić do zdjęć z własnej studniówki, przypomnieć sobie kreacje pań, fryzury. Powspominać dobrą zabawę, beztroskie chwile tuż przed maturą. A może też przygotowane scenki? Niełatwe to zadanie dla fotografa, ale dające dużo satysfakcji.
Polecam dopisanie do umowy tzw. ścianki. Trzeba uwiecznić panie w szykownych kreacjach i przystojnych panów w garniturach.  
Pokaż więcej
Fotografia ślubna cena: 2000 zł
Pakiet 1 cena: 2000 zł
Do fotografii się wraca, służą ocaleniu od zapomnienia chwil wartych naszej pamięci. Dla Was ślub jest już teraz ważnym wydarzeniem. Dlatego tyle czasu poświęcacie przygotowaniom. Wszystko musi być perfekcyjnie zaplanowane. Kościół, sala balowa, menu, suknia, DJ, wodzirej, orkiestra, atrakcje dla gości, podziękowania dla rodziców. A fotograf?
To osoba odpowiedzialna za to, jak będziecie wspominać te chwile. Na fotografiach uwieczni ulotne chwile. Jak powiecie sobie TAK, jak uronisz łzę szczęścia, pierwszy pocałunek Żony i Męża, Może spotkamy się wcześniej? Będę Wam towarzyszył podczas przygotowań. Zarejestruję wzruszenie rodziców, gdy zobaczą Was wychodzących z domu, zobaczę, jak świadkowe i świadkowie pomagają Wam nie zwariować i nie pozwalają Wam uciec sprzed ołtarza.
Może spotkamy się jeszcze wcześniej i zobaczę Wasze życie narzeczeńskie? Poznam Wasze ulubione miejsce spacerów, wspólne zajęcia, hobby... Potem wesele, Wasi goście, oczepiny, atrakcje podczas zabawy.
Teraz powiem Wam coś ważnego, nie wszystkich tych wydarzeń będziecie świadkami, coś Wam umknie, coś ukryją przed Wami goście szykując Wam niespodziankę. Ale nic straconego, zobaczycie to na fotografiach, które Wam przekażę.
Jak opadną emocję spotkamy się jeszcze raz? Wskażcie Wasze miejsce, destynację, w której chcecie być sami, bez gości, baz weselnego zgiełku. Gdzie będziecie tylko dla siebie. Zabiorę się tam z Wami i dyskretnie uwiecznię te intymne chwile. Czy je pokażecie rodzinie, przyjaciołom? To zależy od Was. Otrzymacie ode mnie pakiet fotografii z tych ważnych wydarzeń na początku wspólnej życiowej drogi. To Wy zadecydujecie, którymi podzielicie się, a które zatrzymacie tylko dla siebie. Jedno jest pewne, mało kto będzie pamiętać jak smakował rosół na weselu, resztę od zapomnienia zachowam dla Was na fotografiach.  
Pokaż więcej
Fotografia komunijna cena: 100 zł
Pakiet 1 cena: 100 zł
Wykonuję zarówno zdjęcia podczas uroczystości pierwszokomunijnych jak i sesje indywidualne - plenerowe. W grę wchodzi również pakiet zawierający dokumentację fotograficzną przyjęć.
W przypadku fotografii uroczystości w kościele zdjęcia w wersji elektronicznej oddaję na dedykowanych okolicznościowych pendrivach. Rodzice mają też możliwość zamawiania odbitek.  
Pokaż więcej
Fotografia chrztu cena: 100 zł
Pakiet 1 cena: 100 zł
Zapraszam rodziców, którzy chcą, aby chrzest święty ich dziecka został uwieczniony na fotografiach. To ważna chwila w życiu dziecka, którą warto zachować w pamięci. Pamiątka w postaci fotografii pomoże w zachowaniu tych chwil.  
Fotografia reklamowa cena: 100 zł
Pakiet 1 cena: 100 zł
Wykonuje fotografię produktową, wnętrz, sesje wizerunkowe, zdjęcia grupowe, fotografuję wydarzenia firmowe, wykonuję ilustracje, tzw. packshoty.  
Pokaż więcej
Fotografia dziecięca cena: 100 zł
Pakiet 1 cena: 100 zł
To czym zajmuję z największa pasją - fotografia dzieci.
Zapraszam.  
Pokaż więcej
Fotografia okolicznościowa cena: 100 zł
Pakiet 1 cena: 100 zł
Fotografia podczas imprez, koncertów to wymagające zadania z uwagi na nierzadko ciężkie warunki oświetleniowe. Tu potrzeba dużego doświadczenia, żeby oddać charakter wydarzenia, uchwycić ważne momenty, dynamicznie zmieniające się sceny. Sprawić, aby światło stało się sprzymierzeńcem i pozwoliło stworzyć wyjątkowe ujęcia. Moje duże doświadczenie pozwala mi zaproponować swoje usługi w tej trudnej działce fotografii.  
Pokaż więcej
Fotografia portretowa cena: 100 zł
Pakiet 1 cena: 100 zł
Lubię poznać osobę fotografowaną, bo portret to nie wykonane z dbałością techniczną zdjęcie - to ukazanie emocji, osobowości, *profesjonalizmu, pasji. Na moich fotografiach staram się, aby osoby portretowane widziały nie tylko swoją twarz, ale i tę część swojego "ja", które chcą ujawnić.  
Pokaż więcej
Fotografia rodzinna cena: 100 zł
Pakiet 1 cena: 100 zł
Pełne radości, spontaniczności i szaleństwa czy raczej poważne, statyczne portrety rodzinne?
Zdecydowanie wolę te pierwsze, ale i te poważne mają swój urok i są potrzebne. Czasem to rodzina przychodzi z własnym pomysłem, czasem ten pomysł rodzi się w trakcie sesji, a niekiedy jest efektem wypracowanej strategii na długo przed sesją. Ale i tak obok tych oczekiwanych fotografii powstają te spontaniczne i zaskakujące. Wszystkie mają swoją wartość i urok.  
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane