logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Michał Ciesielski FOTOGRAFIA fotograf ślubny

O mnie

Dzień dobry! Fotografią zajmuję się od wielu lat, specjalizuję się w fotografii rodzinnej, portretowej oraz ślubnej. Wykonuję także sesje komunijne, narzeczeńskie, wizerunkowe oraz okolicznościowe. Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą. Więcej informacji znajdziecie na stronie https://www.michalciesielski-fotografia.pl/
Logo
Michał Ciesielski FOTOGRAFIA   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 3000 zł - Michał Ciesielski FOTOGRAFIA
Pakiet 1
Ślub to wyjątkowy dzień w życiu każdej pary. Długo wyczekiwany i planowany w każdym calu tak, aby był dokładnie taki, jak sobie wymarzyliście. Dlatego również zdjęcia z tego dnia powinny być takie, jak sobie wymarzyliście. Wykonany przeze mnie reportaż ze ślubu i wesela pozwoli Wam przywołać wspomnienie tego dnia ilekroć będziecie tego chcieli. A plenerowa sesja, wykonywana po ślubie, będzie jego doskonałym uzupełnieniem. W fotografii ślubnej skupiam się całkowicie na Was i uczuciach między Wami. Za pomocą obrazów stworzę opowieść o Waszej miłości. Wiem, jak dużo macie na głowie przed ślubem i weselem, wiem jak wielkim wyzwaniem organizacyjnym jest to wydarzenie. Dlatego jeżeli chodzi o zdjęcia - ja zajmę się wszystkim od początku do końca, zaplanuję każdy element i zadbam o każdy detal. Tak, abyście nie musieli się o nic martwić.

Pakiet podstawowy obejmuje reportaż z ceremonii ślubnej w kościele lub USC, a także reportaż z przygotowań oraz z wesela - od początku aż do oczepin. I tak jak każdy z moich pakietów, możemy go dowolnie rozszerzyć lub zmniejszyć, aby jak najlepiej dostosować go do Waszych oczekiwań.  
Pokaż więcej
Sesja narzeczeńska cena: 350 - 450 zł - Michał Ciesielski FOTOGRAFIA
Pakiet 1
Sesja narzeczeńska plenerowa lub studyjna, której efektem będzie co najmniej 10 zdjęć w postaci cyfrowej oraz eleganckich odbitek.
Więcej informacji na stronie https://michalciesielski-fotografia.pl/sesje-narzeczenskie/  
Pakiet 2
Sesja narzeczeńska plenerowa lub studyjna, którą wykonamy w kilku lokalizacjach, a efektem będzie co najmniej 20 zdjęć w postaci cyfrowej oraz eleganckich odbitek.
Więcej informacji na stronie https://michalciesielski-fotografia.pl/sesje-narzeczenskie/  
Pokaż więcej
Fotografia rodzinna cena: 300 - 450 zł - Michał Ciesielski FOTOGRAFIA
Pakiet 1
Standardowa sesja rodzinna, wykonywana w plenerze lub studio, trwa około 60 minut. Po sesji otrzymujecie co najmniej 10 obrobionych zdjęć, w postaci elektronicznej oraz eleganckich odbitek.
Więcej informacji na stronie https://michalciesielski-fotografia.pl/fotografia-rodzinna/  
Pakiet 2
Rozszerzona sesja rodzinna, wykonywana w plenerze i studio, lub też w samym plenerze, w kilku lokalizacjach, trwa około 90 minut. Po sesji otrzymujecie co najmniej 20 obrobionych zdjęć, w postaci elektronicznej oraz eleganckich odbitek.
Więcej informacji na stronie https://michalciesielski-fotografia.pl/fotografia-rodzinna/  
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane