logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Fo-To Karol Wieniawski fotograf ślubny

O mnie

Jestem niezależnym fotografem z Mysłowic (woj. śląskie). Fotografia to moja pasja i przygoda, którą chcę się z Wami podzielić. Wasze zadowolenie z finalnego efektu jest dla mnie najważniejsze. Zachęcam do zapoznania się z wyjątkowo korzystną ofertą oraz do kontaktu.


Logo
Fo-To Karol Wieniawski   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 1125 zł - Fo-To Karol Wieniawski
Pakiet 1
Oferta promocyjna obsługi fotograficznej Ślubu i Wesela dotycząca terminów na rok 2020.

Oferuję Wam obsługę fotograficzną w Dniu Waszego Ślubu i Wesela. W cenie 950 zł (lub 1125 zł z fotoalbumem) otrzymujecie wykonanie pełnego fotoreportażu z tego dnia. Jeżeli chcecie mogę z Wami być od przygotowań przedślubnych, poprzez Ślub, przyjęcie Weselne, aż po oczepiny. Postaramy się również wspólnie wygospodarować czas w dniu Ślubu na wykonanie ślubnej sesji fotograficznej. Wykonanie sesji ślubnej w innym terminie również jest możliwe, przy czym jest to usługa dodatkowo płatna.

Zdjęcia przygotuję dla Was w profesjonalnym, licencjonowanym programie graficznym i przekażę na okolicznościowej, przenośnej pamięci pendrive USB (min. 16GB) w estetycznym etui z grawerem/nadrukiem na pamięci oraz pudełku. A jeżeli chcecie dodatkowo otrzymać wybrane, najważniejsze zdjęcia również w pięknym fotoalbumie Premium w twardej oprawie i na twardych eleganckich kartach, to wtedy przygotuję taki album dla Was (format 25x25, 32 strony). Cena za fotoalbum to dodatkowe 175 zł, a kwota za całość obsługi wyniesie wtedy 1125 zł. Proponuję także fotoalbumy PRO w innych wykonaniach, bardziej spersonalizowane, w większych formatach i w dodatkowej oprawie. Koszt takich albumów wyliczany jest indywidualnie podczas wspólnego spotkania i waha się w granicach od 300 do 1500 zł w zależności od wybranego formatu, ilości stron, dodatków, itp.

Dodatkowo, jako GRATIS, przygotuję dla Was fotocast - kilkuminutowy film z dynamicznie zmieniającymi się wybranymi zdjęciami z podkładem muzycznym. To świetna metoda, poza książkowym fotoalbumem, prezentacji zdjęć z Waszego Ślubu i Wesela, gdzie w ciągu kilku minut możecie przedstawić swoje najlepsze zdjęcia w przyjemny i ciekawy sposób. Możecie to zrobić np. na ekranie telewizora, komputera lub smartfona.

Dodatkowe wskazówki i informacje.

1. W cenie oferty uwzględniony jest również jednorazowy dojazd na miejsce Ślubu i Wesela w promieniu do 60km od mojego miejsca zamieszkania (Mysłowice, woj. śląskie). Za każde kolejne 10 km odległości doliczam 10 zł. W cenie uwzględniony jest dojazd oraz powrót.

2. W chwili obecnej działam na zasadzie działalności nierejestrowej, co jest możliwe w Polsce od 2018 roku. W ciągu rok wykonuję od 10 do 12 reportaży ślubnych, co gwarantuje Wam indywidualne podejście do każdego reportażu, a dodatkowo niską cenę. Nie wykonuję kilkudziesięciu reportaży w roku, mam dzięki temu czas na rzetelne przygotowanie materiału i mogę zaoferować relatywnie szybki termin na jego przekazanie w Wasze ręce (maksymalnie do 3 miesięcy).

3. Jestem niezależnym fotografem, działam samodzielnie, podpisując ze mną umowę macie pewność, że to ja będę Wam wykonywał zdjęcia i je dla Was będę je przygotowywał.

4. Oferta nie jest "sztywna". To znaczy, możemy ją dostosować do Waszych potrzeb i oczekiwań oraz indywidualnie wycenić.

5. Promocja ważna do odwołania lub do wyczerpania wolnych terminów na 2020 rok (średnio wykonuję jeden reportaż w miesiącu). Proszę pytać o wolne terminy.

Zachęcam do współpracy!  
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane