logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Fotograf ślubny Warszawa - Monolove.pl - Łowca subtelnych emocji fotograf ślubny

O mnie

Proste emocje zawsze zwyciężają w fotografii ślubnej. Łzy, wzruszenie, uśmiech, beztroskie spojrzenia. To one są źródłem niepowtarzalnych bodźców. Czy łatwo je uchwycić? W dobie powszechności fotografii szalenie trudno zwrócić uwagę na dobre i magnetyczne zdjęcie, które skupia na sobie uwagę odbiorcy. Dlatego wierzę, że trafiliście w to miejsce właśnie ze względu na klimat moich prac. Na historie opowiadane obrazami, które są bliskie waszej estetyce. W każdy reportaż wkładam całe swoje serce. Bez względu na skalę, temat i zakres współpracy. Po prostu kocham to, co robię. Uwielbiam poznawać ludzi i towarzyszyć im w najważniejszych momentach ich Więcej


Logo
Fotograf ślubny Warszawa - Monolove.pl - Łowca subtelnych emocji   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 800 - 3000 zł - Fotograf ślubny Warszawa - Monolove.pl - Łowca subtelnych emocji
Pakiet 1
Tego wyjątkowego dnia towarzyszę wam od przygotowań, przez mszę/ceremonię, aż do oczepin, albo wybranego momentu, jeśli organizujecie wesele w stylu “slow”. Innego dnia umawiamy się na sesję plenerową i tam nie ma już żadnych ograniczeń czasowych. Liczą się wyłącznie nietypowe zdjęcia i magiczne miejsca:) 
Pakiet 2
- Sesja plenerowa-

- min. 4 godziny
- min. 120 obrobionych zdjęć
- drewniany pendrive
- 20 odbitek 15x23 
Pokaż więcej

Pracuję w następujących miastach

Zakres usług

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane