logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Edi Art Foto fotograf chrztu

O mnie

Zajmuję się fotografią dziecięcą, rodzinną i okolicznościową na terenie Gdyni. Z przyjemnością wykonam sesję kobiecą, narzeczeńską lub dziecięcą w plenerze a także reportaż z Chrztu Świętego (posiadam uprawnienia do fotografowania uroczystości liturgicznych). Wykonuję także sesje ciążowe zarówno w plenerze jak i w domu (tzw lifestyle) oraz zdjęcia noworodkowe z dojazdem do klienta. Serdecznie zapraszam! Ceny od 300 PLN!


Logo
Edi Art Foto   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia chrztu cena: 300 zł - Edi Art Foto
Pakiet 1
Reportaż podczas Chrztu (Mszy Św) oraz mini plener na terenie kościoła (zdjęcia z Rodzicami, Chrzestnymi, grupowe) w cenie 300 PLN. Zdjęcia (około 80 sztuk) poddane delikatnej obróbce przesyłam drogą elektroniczną w ciągu 7 dni.  
Pokaż więcej
Sesja ciążowa cena: 300 zł - Edi Art Foto
Pakiet 1
Sesja rodzinna, ciążowa lub dziecięca w plenerze na terenie Gdyni, np na plaży. Sesja trwa około 2 h, na życzenie zabieram ze sobą suknie ciążowe lub akcesoria do sesji dziecięcej. Zdjęcia po delikatnej obróbce przesyłam drogą elektroniczną (300 PLN za 10 sztuk).  
Pokaż więcej
Fotografia noworodkowa cena: 300 zł - Edi Art Foto
Pakiet 1
Sesje noworodkowe wykonuję w domu Maluszka (Gdynia, Sopot). Zabieram ze sobą ubranka oraz inne akcesoria do fotografowania. Sesja trwa zwykle około 3 godzin i jest to połączenie sesji lifestyle i noworodkowej. Jeśli Maluszek zaśnie można ułożyć go w koszyku lub łóżeczku do sesji, jeśli jest niespokojny i nie śpi- robię więcej ujęć w ramionach Rodziców. Zdjęcia poddaję delikatnej obróbce i przesyłam drogą elektroniczną w ciągu 7 dni. Cena 350 PLN za 10 zdjęć.  
Pokaż więcej

Pracuję w następujących miastach

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane