logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Solarstudio Photography fotograf ślubny

O mnie

Witam Was, jestem Mariusz. Fotografią zajmuję się już stosunkowo długo, zawsze w moim życiu ona gdzieś tam była, obecnie staram się zajmować nia coraz częściej. Miałem okazję wykonać śluby, być na warsztatach, posiadam odpowiedni sprzęt spełniający wszelkie wymagania nawet najbardziej wymagających klientów. Solarstudio Photography ma swoją stronę intenetową na którą serdecznie zapraszam by zaznajomić się z moim stylem fotografii. Staram się być niezauważalnym, co bardzo uwielbiają m.in. księża, a i myślę, że para młoda będzie z tego zadowolona. Zapraszam do kontaktu.


Logo
Solarstudio Photography   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 2000 zł - Solarstudio Photography
Pakiet 1
Cena obejmuje podstawę czyli zdjęcia od przygotowań (ok godz 12), przez błogosławieństwo, ceremonię, wesele i zdjęcia plenerowe w ten sam dzień, zdjęcia oddaję na pendrive genialnej marki Drewniany sklep. O pozostałe oferty proszę o kontakt.  
Fotografia chrztu cena: 500 zł - Solarstudio Photography
Pakiet 1
Fotografią chrztu, cena obejmuje wykonanie zdjęć, obróbkę i dostęp poprzez galerię internetową.  
Sesja ciążowa cena: 500 zł - Solarstudio Photography
Pakiet 1
Zdjęcia z sesji ciążowej w stylu lifestyle lub plenerowa, cena obejmuje wykonanie zdjęć, obróbkę i dostęp poprzez galerię internetową.  
Sesja narzeczeńska cena: 500 zł - Solarstudio Photography
Pakiet 1
Zdjęcia narzeńskie w stylu lifestyle lub plenerowa, cena obejmuje wykonanie zdjęć, obróbkę i dostęp poprzez galerię internetową, pendrive za dopłatą.  

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane