logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Foto HoderArt fotograf ślubny

O mnie

Fotograficzny duet, w którym każda z osób posiada własną, silną osobowość i postawę twórczą. Działając w atmosferze doskonałej współpracy i wzajemnego wsparcia, uwieczniamy na zdjęciach ulotne chwile, pozwalając im trwać. Łączymy doświadczenie z zupełnie indywidualnym podejściem oraz refleks z prawdziwie artystyczną wrażliwością na piękno i emocje. Fotografujemy z wielką pasją, oddaniem i dyskrecją. Wszystkie obrazy zapisujemy z wykorzystaniem najwyższej klasy profesjonalnego sprzętu, kontrolując go w pełnej świadomości, jak muzycy grający na swoich instrumentach. Jesteśmy otwarci na nieszablonowe pomysły, pracujemy z miłym podejściem, Więcej
Logo
Foto HoderArt   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 2500 zł - Foto HoderArt
Pakiet 1
Tworzymy profesjonalny i artystyczny reportaż w dniu ślubu z bardzo bogatą dokumentacją każdego ważnego momentu. Fotografujemy z pasją i oddaniem. W każde zdjęcie potrafimy tchnąć ducha sztuki. W ręce młodej pary oddajemy piękne kreatywne albumy i fotoksiążki w różnych formach, a także zdjęcia zapisane cyfrowo.

Do fotografowania w kościele upoważniają nas specjalne certyfikaty wydane przez Kurię Diecezjalną Zielonogórsko-Gorzowską.

Pakiet Pełny:

– przygotowania;
– błogosławieństwo;
– ceremonia w kościele oraz w USC;
– zabawa weselna – do końca oczepin;
– sesja plenerowa;
– fotoksiążka 30x30 cm;
– DVD z opracowanymi zdjęciami w najwyższej rozdzielczości.

Wszystkie usługi można zestawiać i modyfikować w różny sposób. Przed ślubem konsultujemy z parą młodą wszystkie ważne kwestie. 
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane