logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Klementyna Sipko fotograf chrztu

O mnie

Nazywam się Klementyna Sipko i z pasji zostałam fotografem :) Specjalizuję się w fotografii dziecięcej, ze szczególnym uwzględnieniem Fotografii Przedszkolnej. To projekt nad którego realizacją pracowałam przez 2 lata by móc przedstawić Państwu najwyższej klasy ofertę. W swojej pracy zależy mi przede wszystkim na pięknych ujęciach, aby Rodzice czerpali radość widząc swoje pociechy na moich pracach. Preferuję sesje plenerowe przy naturalnym otoczeniu i świetle, które podkreślają naturalność dziecięcą. Posiadam sprecyzowane pakiety lecz do każdej placówki podchodzę indywidualnie i możemy wspólnie stworzyć nowy model pakietu - ilość zdjęć oraz cena. Z Więcej


Logo
Klementyna Sipko   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia chrztu cena: 350 zł - Klementyna Sipko
Pakiet 1
Zapraszam na fotorelację z Chrztu Świętego. Koszt usługi to 350zł w cenie otrzymujecie Państwo ok 100 ujęć w wersji elektronicznej oraz wspaniałą fotoksiążkę zawierającą najpiękniejsze kadry z wydarzenia. Usługa obejmuje zarówno przygotowanie do Chrztu, uroczystoć w Kościele jak zdjęcia z przyjęcia.  
Pokaż więcej
Fotografia dziecięca cena: 80 zł - Klementyna Sipko
Pakiet 1
Zapraszam wszystkie chętne osoby do sesji dziecięcych. Moimi ulubionymi sesjami są sesje plenerowe, przy naturalnym oświetleniu i kolorach przyrody, jednakże sesje na tle również wykonuję :) Sesja fotograficzna to koszt 80zł gdzie wszystkie pliki poddane obróbce przesyłam w wersji elektronicznej, wersja z wydrukami wszystkich ujęć z sesji to koszt 120zł.  
Pokaż więcej

Pracuję w następujących miastach

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane