logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

JOANNA AKSAMIT fotograf komunijny

O mnie

Jestem fotografem z zamiłowania. Ogromną satysfakcję sprawia mi utrwalanie chwil, do których chcecie wracać. Na moich fotografiach widać radość, miłość, szczęście, wzruszenie, a czasem nawet beztroskę. Jak to się ładnie mówi "łapię momenty". Doświadczenie, jakim dysponuje pozwala mi w piękny sposób pokazać ważne i szczęśliwe dla Was chwile. Posiadam uprawnienia do pracy w Kościele.
Logo
JOANNA AKSAMIT   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia komunijna cena: 750 - 1100 zł - JOANNA AKSAMIT
Pakiet 1
PAKIET ROZSZERZONY - CENA 750 zł
Reportaż z uroczystości Pierwszej Komunii Świętej, sesja w kościele lub niedalekiej okolicy oraz reportaż reportaż z przyjęcia.
Pakiet zawiera 60 odbitek w formacie 15x21 cm na papierze jedwabnym oraz pliki elektroniczne wybranych kadrów. Każde dodatkowe ujęcie/zdjęcie to koszt 20zł.

Zdjęcia zostaną poddane obróbce graficznej i przygotowane do druku. Udostępnię Państwu prywatną galerię internetową, z której będziecie dokonywać wyboru.

Posiadam uprawnienia z Kurii do robienia zdjęć w kościele. 
Pakiet 2

PAKIET PREMIUM - CENA 1100 zł
Reportaż z uroczystości Pierwszej Komunii Świętej, sesja w kościele lub niedalekiej okolicy oraz reportaż z przyjęcia.
Pakiet zawiera 80 odbitek w formacie 15x21 cm na papierze jedwabnym oraz pliki elektroniczne z WSZYSTKIMI UDANYMI KADRAMI.

Zdjęcia zostaną poddane obróbce graficznej i przygotowane do druku. Udostępnię Państwu prywatną galerię internetową, z której będziecie dokonywać wyboru.

Posiadam uprawnienia z Kurii do robienia zdjęć w kościele. 
Pokaż więcej
Fotografia chrztu cena: 550 - 1100 zł - JOANNA AKSAMIT
Pakiet 1
Reportaż z uroczystości Chrztu świętego, krótka sesja plenerowa w kościele lub niedalekiej okolicy. Pakiet zawiera 30 odbitek w formacie 15x21 cm na papierze jedwabnym oraz pliki elektroniczne. Każde dodatkowe ujęcie/zdjęcie to koszt 20 zł.  
Pakiet 2
PAKIET ROZSZERZONY. Reportaż z uroczystości Chrztu świętego, krótka sesja plenerowa w kościele lub niedalekiej okolicy oraz reportaż z przyjęcia. Pakiet zawiera 60 odbitek w formacie 15x21 cm na papierze jedwabnym oraz pliki elektroniczne. Każde dodatkowe ujęcie/zdjęcie to koszt 20zł. 
Pakiet 3
PAKIET PREMIUM. Reportaż z uroczystości Chrztu świętego, krótka sesja plenerowa w kościele lub niedalekiej okolicy oraz reportaż z przyjęcia. Pakiet zawiera 60 odbitek w formacie 15x21 cm na papierze jedwabnym oraz pliki elektroniczne Z WSZYSTKIMI UDANYMI KADRAMI.
 
Pokaż więcej

JOANNA AKSAMIT fotograf komunijny - Opinie klientów


Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena 5

Bożena | 06 kwietnia 2022

sesja z chrztu

Pani Joanno to przede wszystkim super fotograf, a jednocześnie przesympatyczna osoba w każdej kwestii... Zdjęcia, które wykonała na chrzcinach naszej córki są po prostu piękne i bardzo polecam😄
Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena 5

Marianka Sh | 14 lipca 2021

sesja z chrztu

Super sesja Bardzo jestem zadowolona i cieszę się z wybory fotografa Sesja przeszła bardzo fajnie , wesoło , na luzie Pani fotograf ma bardzo fajne podejście Widać ze lubi to co robi Efekt końcowy był cudowny 🥰🥰
Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena 5

Krzysztof W. | 04 czerwca 2021

sesja z chrztu

Pani Joanna jest profesjonalistką w każdym calu i w dodatku bardzo kontaktowa - co jest nie do przecenienia gdy trzeba zmusić wszystkie ciocie i babcie do współpracy :) W dwóch słowach: zdecydowanie polecam!!

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane