Logo
O mnie

Jestem fotografem z zamiłowania. Ogromną satysfakcję sprawia mi utrwalanie chwil, do których chcecie wracać. Na moich fotografiach widać radość, miłość, szczęście, wzruszenie, a czasem nawet beztroskę. Jak to się ładnie mówi "łapię momenty". Doświadczenie, jakim dysponuje pozwala mi w piękny sposób pokazać ważne i szczęśliwe dla Was chwile. Posiadam uprawnienia do pracy w Kościele.

JOANNA AKSAMIT KONTAKT

Fotografia chrztu cena: 400 - 800 zł
Pakiet 1 cena: 400 zł
Reportaż z uroczystości Chrztu świętego, krótka sesja plenerowa w kościele lub niedalekiej okolicy. Pakiet zawiera 30 odbitek w formacie 15x21 cm na papierze jedwabnym oraz pliki elektroniczne. Każde dodatkowe ujęcie/zdjęcie to koszt 15 zł.  
Pakiet 2 cena: 600 zł
PAKIET ROZSZERZONY. Reportaż z uroczystości Chrztu świętego, krótka sesja plenerowa w kościele lub niedalekiej okolicy oraz reportaż z przyjęcia. Pakiet zawiera 60 odbitek w formacie 15x21 cm na papierze jedwabnym oraz pliki elektroniczne. Każde dodatkowe ujęcie/zdjęcie to koszt 15 zł. 
Pakiet 3 cena: 800 zł
PAKIET PREMIUM. Reportaż z uroczystości Chrztu świętego, krótka sesja plenerowa w kościele lub niedalekiej okolicy oraz reportaż z przyjęcia. Pakiet zawiera 60 odbitek w formacie 15x21 cm na papierze jedwabnym oraz pliki elektroniczne Z WSZYSTKIMI UDANYMI KADRAMI.
 
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane