logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Gemma Studio Elżbieta Gumulak fotograf

O mnie

Na ofertę składa się wiele czynników i staram się dopasować ją do Waszych potrzeb, dlatego szczegóły omawiam podczas spotkania bądź rozmowy telefonicznej. Mój styl obróbki jest ponadczasowy i naturalny, by po latach w miarę zmian w trendach modowych nadal stanowiły dla Was wartość. Pracuję tylko na profesjonalnym sprzęcie. Oferuję piękne i luksusowe albumy. Chętnie opowiem o moim fotografowaniu, posłucham Waszej historii i oczekiwań, posłużę radą, a jeśli poczujecie, że chcecie bym to właśnie ja uwieczniła Wasze najważniejsze chwile, zrobię to z przyjemnością i najlepiej jak potrafię. Dyskretnie, poprzez obraz opowiem Waszą historię, byście mogli Więcej
Logo
Gemma Studio Elżbieta Gumulak   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia rodzinna cena: 350 zł - Gemma Studio Elżbieta Gumulak
Pakiet 1
 
Fotografia ślubna cena: 2900 zł - Gemma Studio Elżbieta Gumulak
Pakiet 1
Na ofertę składa się wiele czynników i staram się dopasować ją do Waszych potrzeb, dlatego szczegóły omawiam podczas spotkania bądź rozmowy telefonicznej. Mój styl obróbki jest ponadczasowy i naturalny, by po latach w miarę zmian w trendach modowych nadal stanowiły dla Was wartość. Pracuję tylko na profesjonalnym sprzęcie. Oferuję piękne i luksusowe albumy. Chętnie opowiem o moim fotografowaniu, posłucham Waszej historii i oczekiwań, posłużę radą, a jeśli poczujecie, że chcecie bym to właśnie ja uwieczniła Wasze najważniejsze chwile, zrobię to z przyjemnością i najlepiej jak potrafię. Dyskretnie, poprzez obraz opowiem Waszą historię, byście mogli łatwiej zapamiętać ją po latach i zachować w sercu.
Jeśli podobają Ci się moje prace zapraszam do kontaktu. 
Fotografia komunijna cena: 350 zł - Gemma Studio Elżbieta Gumulak
Pakiet 1
Reportaż rodzinny,zdjęcia plenerowe.  
Fotografia chrztu cena: 350 zł - Gemma Studio Elżbieta Gumulak
Pakiet 1
Reportaż z ceremonii, istnieje możliwość również reportażu z przygotowań.  
Fotografia dziecięca cena: 350 zł - Gemma Studio Elżbieta Gumulak
Pakiet 1
Dla dzieci realizuję krótkie sesje studyjne - typu roczkowa, urodzinkowa, świąteczna, komunijna itp. Umawiam się również w plenerze, gdzie zdjęcia są naturalne, radosne, o cudownym klimacie. Możliwe są wtedy również ujęcia wspólne z rodzicami czy rodzeństwem. Koszt sesji uzależniony jest od miejsca, ilości ujęć oraz produktu końcowego (możliwe są odbitki, pudełko, album, obraz, powiększenie). Sesja trwa ok. 1-2 h. Zdjęcia otrzymujecie w formie cyfrowej oraz wydrukach formatu 15x23 cm. Istnieje możliwość zamówienia albumu zaprojektowanego specjalnie dla Was, eleganckiego pudełka na zdjęcia, powiększenia na sztywnych kartach bądź w ramkach passe-partout, wallartów do powieszenia na ścianie itp.  
Fotografia portretowa cena: 350 zł - Gemma Studio Elżbieta Gumulak
Pakiet 1
Świetnym pomysłem na prezent może być sesja portretowa, kobieca, czy z okazji rocznicy ślubu. Obudź w sobie piękno i poczuj się wyjątkowo.  
Sesja ciążowa cena: 350 zł - Gemma Studio Elżbieta Gumulak
Pakiet 1
Najlepszy czas na wykonanie sesji ciążowej to drugi trymestr. Zwykle mama czuje się wtedy najlepiej, a brzuszek jest już ładnie widoczny. Sesje ciążowe wykonuję najczęściej w plenerze. Czas trwania ok. 1-2 h. Koszt jak w przypadku sesji noworodkowych uzależniony jest od miejsca, ilości ujęć oraz produktu końcowego (możliwe są odbitki, pudełko, album, obraz, powiększenie). Zwykle w cenie podstawowej jest 10 ujęć - koszt 350 zł. Zdjęcia otrzymujecie w formie cyfrowej oraz wydrukach formatu 15x23 cm. Istnieje możliwość zamówienia albumu zaprojektowanego specjalnie dla Was, eleganckiego pudełka na zdjęcia, powiększenia na sztywnych kartach bądź w ramkach passe-partout, wallartów do powieszenia na ścianie itp.  
Sesja narzeczeńska cena: 350 zł - Gemma Studio Elżbieta Gumulak
Pakiet 1
Pary bardzo często decydują się na sesję narzeczeńską, ponieważ to najlepszy sposób, by sprawdzić się przed obiektywem. Jest również okazją, by poznać bliżej mnie i mój styl pracy, zobaczyć siebie na zdjęciach mojego autorstwa. Taka sesja daje Wam możliwość, by zdjęcia z niej wykorzystać w formie podziękowań dla rodziców, zaproszeń czy innych elementów dekoracji.  
Fotografia noworodkowa cena: 350 zł - Gemma Studio Elżbieta Gumulak
Pakiet 1
Dbam o bezpieczeństwo maluszków i ich komfort, a najlepszy okres na wykonanie takich zdjęć to pierwszy tydzień po urodzeniu. Sesja odbywa się u mnie, choć istnieje również możliwość z dojazdem do klienta. Koszt sesji uzależniony jest od miejsca, ilości ujęć oraz produktu końcowego (możliwe są odbitki, pudełko, album, obraz, powiększenie). Sesja trwa ok. 1-2 h. Zwykle w cenie podstawowej jest 10 ujęć - koszt 350 zł. Zdjęcia otrzymujecie w formie cyfrowej oraz wydrukach formatu 15x23 cm. Istnieje możliwość zamówienia albumu zaprojektowanego specjalnie dla Was, eleganckiego pudełka na zdjęcia, powiększenia na sztywnych kartach bądź w ramkach passe-partout, wallartów do powieszenia na ścianie itp. Dzieci rosną zdecydowanie zbyt szybko i te chwile tak szybko umykają. Dla rodziców, maluszków, a także dla dziadków i bliskich stanowią cudowną pamiątkę, której wartość doceniać będziecie coraz bardziej w miarę upływu lat.  

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane