logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

MarTa Urbańska Photography fotograf portretowy

O mnie

Fotografia, inspiracja, życie! To moja pasja! Zajmuję się fotografią portretową, rodzinną, dziecięcą, ciążową, okolicznościową, wykonuje sesje głównie plenerowe. Jestem otwarta również na nowe wyzwania, nowe i ciekawe projekty! Zdjęcia wykonuję aparatem Nikon D7500. Zapraszam do mojej galerii na Facebooku - MarTaUrbanskaPhotography :) FOTOGRAF KRAJENKA ZŁOTÓW PIŁA Pozdrawiam! Marta tel. 667 541 525


Logo
MarTa Urbańska Photography   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia portretowa cena: 150 zł - MarTa Urbańska Photography
Pakiet 1
 
Pakiet 2
Fotografia portretowa to mój konik! Zapraszam na sesję portretową zarówno pary jak i singli ;) Cena pakietu dotyczy 10 zdjęć w formie elektronicznej. 
Pokaż więcej
Fotografia przyrodnicza cena: 150 zł - MarTa Urbańska Photography
Pakiet 1
Przyroda mnie inspiruje. Chętnie wykonuje zdjęcia do katalogów, kalendarzy, książki przyrodniczej, do gazety etc.  
Pokaż więcej
Fotografia dziecięca cena: 150 zł - MarTa Urbańska Photography
Pakiet 1
Jestem mamą dwójki maluchów. Dzieci to największy skarb. Cudownie uwiecznia się ten wyjątkowy i szybko płynący czas. Zapraszam na plenerowe sesje dziecięce. Standardowa sesja 5 zdjęć w formie elektronicznej + kolaż. Możliwość wydruku wybranych ujęć za dodatkową opłatą.  
Pokaż więcej
Fotografia okolicznościowa cena: 150 zł - MarTa Urbańska Photography
Pakiet 1
Chrzest, urodziny, komunia, ślub i inne okolicznościowe wydarzenia. Te reportaże / sesje uzgadniamy indywidualnie. Zapraszam do kontaktu ;)  
Pokaż więcej
Sesja ciążowa cena: 190 zł - MarTa Urbańska Photography
Pakiet 1
Ciąża to niezwykły czas w życiu kobiety, przepiękny i niepowtarzalny dla przyszłych rodziców. Fotografie z tego okresu są niezwykle cenną pamiątką zarówno dla rodziców jak i dla dziecka w przyszłości gdy dorośnie. Serdecznie zapraszam na moje ulubione sesje brzuszkowe. Standardowy pakiet 10 zdjęć w formie elektronicznej + kolaż.  
Pokaż więcej
Sesja narzeczeńska cena: 350 zł - MarTa Urbańska Photography
Pakiet 1
Fotografie przyszłych Państwa Młodych to piękna pamiątka z czasów narzeczeństwa. To zatrzymane na zdjęciach emocje, uczucia i młodość ! Najpiękniej uchwycić je na wyjeździe do lasu, do parku, na łąkę - gdzie tylko chcecie! Zapraszam w plener wszystkie pary! Zrobimy 20 zdjęć w pakiecie standardowym ! Lub innym - do uzgodnienia!  
Pokaż więcej
Fotografia noworodkowa cena: 100 zł - MarTa Urbańska Photography
Pakiet 1
Sesja noworodkowa, niemowlęca to bardzo krótki czas tuż po narodzeniu. Niezwykle intensywny dla rodziców i jednocześnie jest to czas bardzo intensywnego i częstego snu maluszka. Im dzidziuś młodszy tym więcej snu potrzebuje. I to jest najlepszy czas na fotografię! Zatem warto na sesję umawiać się podczas gdy jest on jeszcze w brzuszku mamy! Zapraszam na mini sesje 5 zdjęć + kolaż. Więcej zdjęć w uzgodnieniu w zależności od wytrzymałości Waszych maluszków ;)  
Pokaż więcej
Fotografia rodzinna cena: 100 zł - MarTa Urbańska Photography
Pakiet 1
Rodzinny czas to najlepszy czas!
Fotografia rodzinna pakiet 5 zdjęć - 100 zł, 10 zdjęć 160 zł!  
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane