Logo
O mnie

Jestem Marek i zajmuję się fotografią (a raczej fotografia zajmuje mnie). W życiu prywatnym i zawodowym kieruję się szczerością. Poszukuję prawdy i piękna we wszystkim. Fotografuję emocje, to co autentyczne i piękne podczas Waszego dnia! - i nie jest to pusty frazes. Wkładam swoje całe serce i umiejętności w taki reportaż ślubny, który stanowi nie tylko zapis Waszych zaślubin i kolorowego wesela, ale jest artystycznym dziełem dla Was i samym w sobie! Fotografując zapisuję rzeczywistość, staram się nie ingerować w przebieg dnia. Korzystam z zastanego światła. Dopiero na weselu kreuję plastyczne światło za pomocą zestawu lamp. Stawiam na naturalność relacji Więcej

Marek Czeżyk KONTAKT

Fotografia ślubna cena: 3400 zł
Pakiet 1 cena: 3400 zł
Naturalna fotografia ślubna - autentyczny reportaż ze szczerymi emocjami. Jestem z Wami i dla Was przez cały dzień od przygotowań, przez błogosławieństwo, Waszą wyjątkową uroczystość zaślubin i żywiołowe wesele. Jeżeli macie chęci jest możliwość mini-sesji w dniu ślubu (do której zachęcam)
Po ślubie i weselu, dostajecie:
- fotografie po autorskiej obróbce w wersji cyfrowej (przynajmniej 450)
- stylizowane drewniane pudełko z odbitkami (100 sztuk) i pendrivem (na nim zdjęcia)
- galerię internetową zabezpieczoną hasłem  
Pokaż więcej
Sesja narzeczeńska cena: 600 zł
Pakiet 1 cena: 600 zł
Naturalna sesja narzeczeńska lifestyle. Wspólnie wybieramy miejsce: Wasze mieszkanie, miejsce bliskie sercu lub tam gdzie się zaręczyliście? A może sesja w lesie? Jestem dla Was. Sesja narzeczeńska to wspaniała okazja by tworzyć rodzinny album, zdjęcia do zaproszeń ślubnych lub podziękowań, ale przede wszystkim poznawać siebie, spędzić dobrze czas przed obiektywem. Stawiam na piękno i szczerość relacji, nie lubię pozowanych zdjęć (ale chętnie podpowiem co zrobić by wyglądać dobrze) Zobaczcie sami! 
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane