logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Art of Photography fotograf ślubny

O mnie

Kim jestem? Mam na imię Marek i jestem fotoreporterem. Przez wiele lat fotografowałem w najróżniejszych miejscach świata, najróżniejsze tematy. Do zostania fotografem poprowadziła mnie moja miłość do ludzi i ich różnorodności. Kocham czuć i pokazywać emocje na zdjęciach które robię. Na co dzień fotografuję polityków, biznesmenów, muzyków itp. Fotografia ślubna to coś innego, wyjątkowego. Fotograf na weselu to nie reżyser tylko jeden z jego uczestników. Nie chcę wpływać na bieg wydarzeń ani stresować gości. Nie będę zawracał wam głowy sztucznym pozowaniem i powtórkami. Chcę opowiedzieć piękną historię o was i pozostawić pamiątkę z jednego z Więcej
Logo
Art of Photography   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 800 - 3400 zł - Art of Photography
Pakiet 1
Podstawowy pakiet obejmuje reportaż z dnia ślubu od przygotowań do oczepin, minimum 250 fotografii, fotoksiążkę 80 stron 30x20cm.  
Pakiet 2
Pakiet standardowy obejmuje reportaż z dnia ślubu od przygotowań do oczepin, plener w innym dniu, minimum 300 fotografii, fotoksiążkę 100 stron 30x20cm. 
Pakiet 3
Pakiet rozszerzony obejmuje reportaż z dnia ślubu od przygotowań do oczepin, minimum 400 fotografii, fotoksiążkę 100 stron 30x20cm oraz dwie fotoksiążki 30x20cm 50 stron dla rodziców. 
Pakiet 4
Pakiet USC lub Ceremonia obejmuje reportaż z ceremonii w USC lub kościele, pozowane portrety z bliskimi, 100 fotografii. 
Pakiet 5
Plener ślubny obejmujący 50 gotowych fotografii na nośniku cyfrowym. 
Pokaż więcej
Fotografia chrztu cena: 500 zł - Art of Photography
Pakiet 1
Fotografowanie chrztu obejmuje reportaż z kościoła i pozowane portrety po ceremonii. Pakiet 50 zdjęć 
Fotografia portretowa cena: 300 zł - Art of Photography
Pakiet 1
Sesja portretowa w plenerze, rezultatem jest 10 retuszowanych fotografii 
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane