logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Grąccy Fotografia fotograf ślubny

O mnie

Zajmujemy się fotografią ślubną, okolicznościową oraz rodzinną. Najważniejsze dla nas w fotografii są emocje. Nasze zdjęcia są naturalne, subtelne i ponadczasowe. Jesteśmy z natury perfekcjonistami, dlatego nasze zdjęcia to najwyższa jakość. Dbamy o najmniejsze detale i przywiązujemy szczególną uwagę do produktu końcowego. Zdjęcia z reportażu ślubnego otrzymacie w gustownym, ręcznie robionym drewnianym pudełku. Oferujemy również najwyższej jakości albumy w postaci fotoksiążki. Ważna jest dla nas bezpośrednia relacja, dlatego staramy się spotkać z naszymi parami na przysłowiowej kawce, gdzie opowiadamy o naszej pracy i odpowiadamy na Wasze pytania.


Logo
Grąccy Fotografia   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 3000 zł - Grąccy Fotografia
Pakiet 1
Przygotowania do ślubu pochłaniają dziesiątki jak nie setki godzin. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę. Chcemy, żeby wybór właściwego fotografa był przyjemnością. Dlatego nasza oferta jest maksymalnie prosta. Nie proponujemy pakietów. Uważamy, że tak ważny dzień zasługuje na pełną i niezwykłą oprawę fotograficzną. Opowiemy historię Waszego dnia w wyjątkowy i unikalny sposób. Fotografujemy zawsze w duecie. Spędzimy razem 12 wyjątkowych godzin fotografując przygotowania, ceremonię, przyjęcie weselne i kończąc naszą pracę o godzinie 1 w nocy. Tuż przed zachodem słońca porwiemy Was na krótką mini sesję plenerową.

Otrzymacie minimum 500 fotografii poddanych autorskiej obróbce. Zdjęcia dostępne będą w indywidualnej galerii internetowej chronionej hasłem. Będziecie mogli podzielić się nimi z rodziną i przyjaciółmi. Kochamy odbitki. Nie wyobrażamy sobie reportażu ślubnego bez pięknych wydruków, dlatego otrzymacie 100 fotografii w dużym formacie 15×23 cm. Pięknie zapakowane w ręcznie robionym drewnianym pudełku. Dodatkowo zamówić możecie również piękne fotoalbumy.

 
Pokaż więcej
Fotografia chrztu cena: 800 zł - Grąccy Fotografia
Pakiet 1
Fotografujemy przygotowania (około 1,5 godziny przed mszą). Wychodzą wtedy najpiękniejsze naturalne ujęcia. Jest też czas na zdjęcia z rodziną. Później zdjęcia w kościele i rodzinne (grupowe) po uroczystości w kościele. Otrzymacie z takiego reportażu około 150 zdjęć w postaci cyfrowej (galeria online) oraz 30 dużych wydruków 15x23cm. Cena takiego pakietu to 800 zł uroczystość w kościele oraz zdjęcia grupowe po mszy. Za dodatkową opłatą 300 zł fotografujemy również 1h przyjęcia.  
Pokaż więcej
Fotografia dziecięca cena: 270 - 400 zł - Grąccy Fotografia
Pakiet 1
Pakiet mini. Sesje dziecięce plenerowe oraz studyjne. Pakiet mini obejmuje 5 zdjęć wybranych przez Was z większej ilości. Zdjęcia otrzymacie w postaci dużych wydruków 15x 23 cm oraz jako galerię internetową. Dodatkowe ujęcia płatne 30 zł zdjęcie.  
Pakiet 2
Pakiet max. Sesje dziecięce plenerowe oraz studyjne. Pakiet max obejmuje 15 zdjęć wybranych przez Was z większej ilości. Zdjęcia otrzymacie w postaci dużych wydruków 15x 23 cm oraz jako galerię internetową. Dodatkowe ujęcia płatne 30 zł zdjęcie. 
Pokaż więcej
Fotografia okolicznościowa cena: 270 zł - Grąccy Fotografia
Pakiet 1
Sesje roczkowe, urodzinowe, z przyjęć rodzinnych jak również mini sesje świąteczne. Pakiety zazwyczaj wyceniane indywidualne. Cena od 270 zł  
Pokaż więcej
Sesja ciążowa cena: 270 - 400 zł - Grąccy Fotografia
Pakiet 1
Sesje ciążowe w plenerze. Pakiet mini obejmuje 5 zdjęć wybranych przez Was z większej ilości. Zdjęcia otrzymacie w postaci dużych wydruków 15x 23 cm oraz jako galerię internetową. Dodatkowe ujęcia płatne 30 zł zdjęcie.  
Pakiet 2
Sesje ciążowe w plenerze. Pakiet maxi obejmuje 15 zdjęć wybranych przez Was z większej ilości. Zdjęcia otrzymacie w postaci dużych wydruków 15x 23 cm oraz jako galerię internetową. Dodatkowe ujęcia płatne 30 zł zdjęcie. 
Pokaż więcej
Sesja narzeczeńska cena: 270 - 400 zł - Grąccy Fotografia
Pakiet 1
Plenerowe sesje narzeczeńskie. Pakiet mini obejmuje 5 zdjęć wybranych przez Was z większej ilości. Zdjęcia otrzymacie w postaci dużych wydruków 15x 23 cm oraz jako galerię internetową. Dodatkowe ujęcia płatne 30 zł zdjęcie.  
Pakiet 2
Plenerowe sesje narzeczeńskie. Pakiet maxi obejmuje 15 zdjęć wybranych przez Was z większej ilości. Zdjęcia otrzymacie w postaci dużych wydruków 15x 23 cm oraz jako galerię internetową. Dodatkowe ujęcia płatne 30 zł zdjęcie. 
Pokaż więcej
Fotografia noworodkowa cena: 400 zł - Grąccy Fotografia
Pakiet 1
Odwiedzimy Twojego maluszka z naszym przenośnym studiem. Otrzymacie 10 fotografii wydrukowanych w formacie 15x23 cm oraz z w galerii online.  
Pokaż więcej
Fotografia rodzinna cena: 270 - 400 zł - Grąccy Fotografia
Pakiet 1
Rodzinne sesje plenerowe. Pakiet mini obejmuje 5 zdjęć wybranych przez Was z większej ilości. Zdjęcia otrzymacie w postaci dużych wydruków 15x 23 cm oraz jako galerię internetową. Dodatkowe ujęcia płatne 30 zł zdjęcie.  
Pakiet 2
Rodzinne sesje plenerowe. Pakiet mini obejmuje 15 zdjęć wybranych przez Was z większej ilości. Zdjęcia otrzymacie w postaci dużych wydruków 15x 23 cm oraz jako galerię internetową. Dodatkowe ujęcia płatne 30 zł zdjęcie. 
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane