logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Media Art Studio fotograf

O mnie

Dzień dobry. Jesteśmy firmą usługową z Wałcza, która specjalizuje się w realizacjach fotograficznych. Posiadamy w swojej ofercie różne pakiety, dostosowane dla każdej pary: film z całego dnia ślubu od przygotowań, przez uroczystość w kościele po zabawę weselną. Dodatkowo oferujemy Państwu dodatki w postaci pleneru fotograficznego i filmowego czy filmu z podziękowaniami dla rodziców wliczone w cenę.
Logo
Media Art Studio   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia rodzinna cena: 500 zł - Media Art Studio
Pakiet 1
Dzień Dobry. W ramach sesji zdjęciowej oferuję Państwu możliwość wspólnego ustalenia klimatu, miejsca sesji zdjęciowej. Finalnie otrzymują Państwo 30 zdjęć w wersji cyfrowej o wysokiej jakości.
Dojazd do 50 km od Wałcza GRATIS. 
Pokaż więcej
Fotografia ślubna cena: 700 - 2400 zł - Media Art Studio
Pakiet 1
Pakiet STANDARD: cały dzień od przygotowań do oczepin, plener fotograficzny w tym samym dniu, 200 zdjęć w formie cyfrowej na pendrivie. 
Pakiet 2
Pakiet EXTRA: cały dzień od przygotowań do oczepin, plener fotograficzny tego samego dnia, 300 zdjęĆ w formie cyfrowej na pendrivie i 20 wywołanych zdjęć w rozmiarze 15x23cm. Całość zapakowana w eleganckie 
Pakiet 3
Pakiet PREMIUM: 400 zdjęć na pendrivie z całego dnia od przygotowań do oczepin, plener fotograficzny tego samego dnia, 60 wywołanych zdjęć. Całość zapakowana w eleganckie pudełko. 
Pakiet 4
Plener fotograficzny w innym dniu. Miejsce ustalone wspólnie z Parą Młodą. Dojazd do 50 km od Wałcza GRATIS. 30 zdjęć wywołanych i w formie cyfrowej na pendrivie 
Fotografia portretowa cena: 100 zł - Media Art Studio
Pakiet 1
Dzień dobry. W ramach sesji portretowej otrzymują Państwo 15 zdjęć w wersji cyfrowej o wysokiej jakości. 
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane