logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

dawidpalaszphoto fotograf ślubny

O mnie

Dawid - fotograf, kinoman, fan gier oraz muzyki filmowej. Fotograf szkolący się w Krakowskich Szkołach Artystycznych w Szkole Kreatywnej Fotografii. Pasjonujący się fotografią także hobbystycznie. Fotograf reportażowy, produktowy, który także z chęcią wykona sesje ślubną bądź uwieczni event firmowy lub sesję rodzinną. Gotów na zlecenia jednorazowe, jak i nawiązanie stałych współpracy np. ze sklepami internetowymi. Pracuję na sprzęcie firmy SONY. Bezlusterkowiec Sony A7ii wraz z jasnymi obiektywami. Do pełni wydobycia klimatu zdjęć do dyspozycji dodatkowe oświetlenie w postaci światła błyskowego bądź lampy światła stałego. Zapraszam do kontaktu, Więcej


Logo
dawidpalaszphoto   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia ślubna cena: 999 zł - dawidpalaszphoto
Pakiet 1
Pakiet fotografii ślubnej. Wykonywane zlecenie na 1 lub dwóch fotografów. Zależne od rozmiaru zlecenia. Staramy się fotografować we dwóch, aby móc być w dwóch miejscach na raz. Dwa aparaty zmniejszają szansę przegapienia tej niepowtarzalnej chwili.  
Pokaż więcej
Fotografia reklamowa cena: 300 zł - dawidpalaszphoto
Pakiet 1
Zdjęcie produktowe - packshot. Zdjęcia na białym tle (pod aukcje allegro, ebay, olx). Zdjęcia na tle kolorowym bądź inscenizowanym.
Pakiet 20zdjęć z wycięciem tła + pełną postprodukcją w programie Lightroom + Photoshop.

1 zdjęcie w pełni obrobione = 15zł  
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane