logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Karolina Pierścieniak Fotografia fotograf komunijny

O mnie

Jest kilka powodów dla których fotografia stała się moją pasją, przygodą, sposobem wyrażania siebie, wreszcie sposobem na życie. Jestem mamą 2 cudownych szkrabów i to przede wszystkim dla nich pragnę zatrzymać ulotne chwile naszej codzienności na dłużej. Fotografia daje mi tę szansę i nawet gdy nas już nie będzie pozostaną wspomnienia i emocje zatrzymane w kadrze. Każdy obraz jest inny i opowiada inną historię, historię miłości, szczęścia, przyjaźni. Każdy nowy projekt daje mi masę nowych wrażeń, możliwości wyrażenia siebie, poprzez kreację rzeczywistości i dobór stylizacji. Największą nagrodą jest to co do mnie wraca, dobro, Wasz szczery uśmiech Więcej
Logo
Karolina Pierścieniak Fotografia    KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia komunijna cena: 650 zł - Karolina Pierścieniak Fotografia
Pakiet 1
Pakiet komunijny obejmuje 20 kadrów w wersji elektronicznej przekazanych na pen drive + link do chmury oraz wydruk zdjęć w formacie 15/23 cm. Możliwość zamówienia fotoksiążki za dodatkową opłatą. 
Pokaż więcej
Fotografia studyjna cena: 250 - 450 zł - Karolina Pierścieniak Fotografia
Pakiet 1
Portret Fine art. Pakiet obejmuje portret w wersji elektronicznej oraz wydruk na kanwie wielkosci 50X50 cm  
Pakiet 2
Fotografia studyjna pakiet 8 kadrów w wersji elektronicznej oraz wydruk w formacie 15X23 cm. Możliwość zakupu dodatkowego kadru w cenie 50 zł.  
Pokaż więcej
Fotografia rodzinna cena: 350 - 650 zł - Karolina Pierścieniak Fotografia
Pakiet 1
Pełne magii, bajkowe plenery rodzinne, dziecięce, kobiece ..... . W ramach tej usługi oferuję Państwu 3 pakiety do wyboru. Pakiet basic w ramach którego otrzymujecie Pańtwo 8 kadrów w wersji elektronicznej oraz wydruk zdjęć w formacie 15/23 cm.
Możliwość zakupu kolejnych kadrów w ramach wszystkich pakietów w cenie 40 zł za ujęcie.  
Pakiet 2
Pakiet silver obejmujący 12 kadrów w wersji elektronicznej oraz wydruk 15/23 cm. Możliwość zakupu kolejnych kadrów w ramach wszystkich pakietów w cenie 40 zł za ujęcie.  
Pakiet 3
Pakiet Gold w ramach, którego oferuję Państwu 20 kadrów w wersji elektronicznej oraz wydruk 15/23 cm. Możliwość zakupu kolejnych kadrów w ramach wszystkich pakietów w cenie 40 zł za ujęcie.  
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane