logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Katarzyna Kowszyło Fotografia fotograf reklamowy

O mnie

Nazywam się Katarzyna Kowszyło i od 10 lat zajmuję się profesjonalną fotografią. Od kilku lat skupiam się głównie na fotografii biznesowej. Współpracuje m.in. z deweloperami, architektami, właścicielami hoteli i restauracji, agencjami marketingowymi, jak i osobami prywatnymi. Tworzę reportaże, sesje foodie, zdjęcia wnętrz, produktowe (packshoty) oraz sesje portretowe, wizerunkowe, rodzinne i eventowe. Moje studio jest w samym sercu Białegostoku (ul. Malmeda). Przez 12 lat mieszkałam w Krakowie. Od niedawna na stałe mieszkam w Białymstoku. Z uwagi na stałych klientów, wykonuję zlecenia zarówno w Krakowie, Białymstoku, jak innych częściach kraju.
Logo
Katarzyna Kowszyło Fotografia   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia reklamowa cena: 20 zł - Katarzyna Kowszyło Fotografia
Pakiet 1
Zdjęcia produktowe od 20 zł. 
Pokaż więcej
Fotografia architektury cena: 300 zł - Katarzyna Kowszyło Fotografia
Pakiet 1
pakiety od 300 zł 
Pokaż więcej
Fotografia studyjna cena: 300 zł - Katarzyna Kowszyło Fotografia
Pakiet 1
Portret biznesowy, zdjęcia na strony internetowe. Chcesz pokazać ludzką stronę Twojego biznesu? Pracujesz w korporacji, czy w jednoosobowej firmie? Pokaż, kim jesteś, a klienci łatwiej się do Ciebie przekonają! Zaufaj mi, a zaprezentuję Ciebie i Twoich pracowników w najlepszym świetle! 
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane