Logo
O mnie

Cześć! Nazywam się Rafał Flasza. Specjalizuję się w fotografii portretowej. Realizuję sesje zdjęciowe oraz prowadzę szkolenia i lekcje indywidualne z fotografii. Fotografuję także śluby. Kocham robić zdjęcia, jest to moja pasja, której oddałem się w 100%. Sprawdź moje zdjęcia - w nich to zobaczysz :)

Pixiris Studio Rafał Flasza KONTAKT

Fotografia ślubna cena: 2000 zł
Pakiet 1 cena: 2000 zł
- min. 250 zdjęć
- zdjęcia w formacie elektronicznym
- pendrive ze zgranymi zdjęciami
- 50 odbitek 10x15cm z wybranych zdjęć w cenie
- drewniane pudełko na zdjęcia i pendrive'a

(dojazd do 40km od Zielonej Góry w cenie)  
Pokaż więcej
Fotografia portretowa cena: 300 - 450 zł
Pakiet 1 cena: 300 zł
Plenerowa sesja kobieca (portretowa) to oferta przygotowana specjalnie dla kobiet, które pragną sprawić sobie piękne, profesjonalne fotografie. Zdjęcia pozwolą nie tylko wyróżnić się wśród setek innych osób na portalach społecznościowych, ale przede wszystkim stanowią doskonałą pamiątkę na przyszłość.

Sesje zdjęciowe w plenerze wykonuję w oparciu tylko i wyłącznie o naturalne światło, co pozwala mi w pełni podkreślić naturalną urodę modelki. Jest to trudny element fotografii, który polega na szukaniu doskonałego światła i wymaga od fotografa zupełnie innego podejścia do otaczającego go świata.

Zdjęcia poddaje również profesjonalnej obróbce, która sprawia, że modelka wygląda zawsze doskonale i jednocześnie naturalnie. Jestem perfekcjonistą, dlatego obróbka zdjęcia to dla mnie bardzo ważny i czasochłonny proces, w który zawsze w pełni się angażuję, nie bacząc na to, ile czasu mi to zajmuje.

• 5 profesjonalnie obrobionych zdjęć
• Czas sesji: 2h
• Termin oddania zdjęć: do 14dni  
Pakiet 2 cena: 450 zł
• 10 profesjonalnie obrobionych zdjęć
• Czas sesji: 2-3h
• Termin oddania zdjęć: do 14dni 
Pokaż więcej

Pracuję w następujących miastach

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane