logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

LA FOTOGRAFIA Agnieszka Lange fotograf ciążowy

O mnie

Witaj. Jestem Agnieszka. Kocham życie i ludzi, dlatego zajmuję się fotografią rodzinną w studio i w plenerze na terenie Warszawy. Moją specjalnością są sesje ciążowe, noworodkowe, rodzinne oraz urodzinowe. Podczas sesji lubię swobodę i luźną atmosferę. Zawsze przed spotkaniem staram się poznać Wasze potrzeby i oczekiwania , aby zapewnić Wam pamiątkę o jakiej marzycie i której nie będziecie się wstydzić za 20 lat. Moją fotografię cechuje naturalność i brak zbędnych dodatków- staram się wydobyć Wasze naturalne piękno i emocje, nie gubiąc Was w morzu propsów. Zapraszam Cię do zapoznania się z moim portfolio oraz rezerwacji terminów. www.lafotografia.pl
Logo
LA FOTOGRAFIA Agnieszka Lange   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Sesja ciążowa cena: 400 zł - LA FOTOGRAFIA Agnieszka Lange
Pakiet 1
Ciąża to magiczny czas, w którym budujemy nierozerwalną więź miedzy nami, a dzieckiem. Najlepiej wykonać ją między 32, a 36 tygodniem ciąży, lub po prostu wtedy, gdy brzuszek jest ładnie widoczny i pozwala na to Twoje samopoczucie. Możemy spotkać się w studio lub wspólnie wybranym plenerze na terenie Warszawy. Zapewnię suknię, body, lejące materiały oraz dodatki, dzięki którym podkreślimy Twój stan i Twoje piękno.
Zapraszam na stronę lafotografia.pl - tam znajduje się więcej informacji oraz zdjęć. Strona kieruje także na cennik i grafik, gdzie możecie wybrać najdogodniejszy pakiet oraz termin sesji.  
Pokaż więcej
Fotografia dziecięca cena: 400 zł - LA FOTOGRAFIA Agnieszka Lange
Pakiet 1
Sesja dziecięca to okazja do świetnej zabawy samych dzieci, jak i w gronie najbliższych. Możemy umówić się na sesję z okazji urodzin, albo tak po prostu, by stworzyć pamiątkę bez okazji. Spotkajmy się w studio lub wspólnie wybranym plenerze na terenie Warszawy.
Zapraszam na stronę lafotografia.pl - tam znajduje się więcej informacji oraz zdjęć. Strona kieruje także na cennik i grafik, gdzie możecie wybrać najdogodniejszy pakiet oraz termin sesji.  
Pokaż więcej
Fotografia noworodkowa cena: 600 zł - LA FOTOGRAFIA Agnieszka Lange
Pakiet 1
Zapraszam do zapisów na sesje noworodkowe. Najlepiej wykonać je między 7, a 14 dniem życia dziecka, gdyż m.in. w tych dniach zwykle jest mniej wrażliwe na otaczające bodźce, pamięta ułożenia embrionale i nie ma problemów z kolkami, które potrafią popsuć dzień nawet najspokojniejszego maluszka. Dlatego nie czekaj i umów sesję już dziś zapewniając Dziecku pamiątkę na zawsze. Zapraszam na stronę lafotografia.pl - tam znajduje się więcej informacji oraz zdjęć. Strona kieruje także na cennik i grafik, gdzie możecie wybrać najdogodniejszy pakiet oraz termin sesji.  
Pokaż więcej
Fotografia rodzinna cena: 400 zł - LA FOTOGRAFIA Agnieszka Lange
Pakiet 1
Sesja rodzinna, podobnie jak dziecięca to okazja do świetnej zabawy w gronie najbliższych. Możemy umówić się w studio lub wspólnie wybranym plenerze na terenie Warszawy.
Zapraszam na stronę lafotografia.pl - tam znajduje się więcej informacji oraz zdjęć. Strona kieruje także na cennik oraz grafik, gdzie możecie Państwo wybrać najdogodniejszy pakiet oraz termin sesji.  
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane