logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

River Sp. Z O.O. fotograf

O mnie

Szukasz oryginalnego pomysłu na zabawę w Łodzi lub okolicach? Bez dwóch zdań, idealnie trafiłeś! Fotobudka pojawia się przede wszystkim tam, gdzie chwile niesamowitej zabawy bez wątpienia wymagają uwiecznienia. Czy to wesele lub event, nasza fotobudka z pewnością zapewni Twoim gościom niezapomnianą rozrywkę i dużo radości! Nasza firma używa najwyższej jakości sprzętu i oryginalnych produktów. Gwarantujemy najwyższą jakość.
Logo
River Sp. Z O.O.   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Wynajem fotobudki cena: 599 - 1099 zł - River Sp. Z O.O.
Pakiet 1
Fotobudka jest bez wątpienia jedną z najbardziej rozchwytywanych form atrakcji. Reasumując każdy chce mieć pamiątkę w tym wspaniałym dniu. Starsi podobnie jak młodzi bardzo chętnie fotografują się podczas zabawy. Dlatego dzięki fotobudce ten wieczór będzie z pewnością niesamowitym przeżyciem dla wszystkich Twoich gości. Pozostawią oni w Waszej pamiątkowej księdze godną uwagi pamiątkę w postaci wpisu i zdjęcia. Zdjęcia z fotobudki w pamiątkowej księdze gości, jeszcze bardziej będą przypominać Tobie jak niegdyś dobrze wszyscy się bawili.

Być może zainteresuje Was fakt, że dzięki rozbudowanym funkcjom fotobudki, nie tylko otrzymacie wysokiej jakości zdjęcia na papierze fotograficznym. Wybierzecie interesujący Was format zdjęcia, grafikę i napisy, które umieścimy na wydruku z fotobudki. Podsumowując nasza fotobudka jest prostym w obsłudze urządzeniem. Dlatego radzą sobie z nim bez problemu nawet dzieci. Jednak aby cała zabawa przebiegała w nienaganny sposób, pomocą zawsze służyć będzie animator. Bezsprzecznie pomoże wszystkim uczestnikom imprezy w dobrej zabawie.

Myk Pstryk fotobudka to niewątpliwie atrakcyjna forma zabawy na weselu i poprawinach. Dlatego zapraszamy do współpracy wszystkich zainteresowanych. Bez wątpienia sprawimy aby ten wyjątkowy dzień nie zostawił po sobie tylko wspomnień. Chociaż jesteśmy z Łodzi, to dojedziemy w każde miejsce i zagwarantujemy pełne i profesjonalne wsparcie, począwszy od dostarczenia i złożenia sprzętu kończąc miłą i fachową obsługą asystenta.
Wynajem fotobudki na 2h  
Pakiet 2
wynajem fotobudki na 3h 
Pakiet 3
wynajem fotobudki na 4h 
Pakiet 4
wynajem fotobudki na5h 
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane