logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Poproś fotografa o dane.

Podany fotograf nie ma wykupionego konta Pro. Poinformowaliśmy go o zainteresowaniu jego usługami. Jeśli to Ty jesteś fotografem: Zaloguj się i wykup konto Pro.

ZAMKNIJ

Szymon Zygma fotograf portretowy

O mnie

Fotografuję. Podchodzę do fotografii poważnie chociaż początki były wspaniałą przygodą i zabawą. Zaczynałem od fotografii analogowej, która pochłonęła mnie i stała się moją zajawką, którą bawiłem się z innymi pasjonatami stale się rozwijając. Obecnie zawodowo wykonuję sesje zdjęciowe - w tygodniu osób publicznych, w weekendy lub po godzinach - bardziej prywatnie, artystycznie, intymnie. Znam się na obrazie fotograficznym i malarskim. Mam solidne wykształcenie z dziedziny historii sztuki oraz sztuk wizualnych poparte praktycznym warsztatem. Polecam serdecznie sprawdzić moje usługi i moją osobę. Mam wysoką kulturę osobistą i jestem osobą bardzo otwartą i Więcej
Logo
Szymon Zygma   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia portretowa cena: 350 zł - Szymon Zygma
Pakiet 1
Portret to mój ulubiony rodzaj fotografii. Od zawsze. Wszystko wskazuje na to, że tak już zostanie. Wykonuję sesję wizerunkowe, lifestylowe, biznesowe, artystyczne oraz modowe.
Do każdej fotografowanej osoby podchodzę z wrażliwością na jej indywidualny charakter, wygląd, styl. Wszystko ma znaczenie.
Z każdej osoby na sesji "wyciągam" to coś co jest tylko jego - wdzięk i klasę jaką sobą prezentuje. Za to właśnie uwielbiam portret.
Fotografia to nie tylko obraz osoby czy jej wizerunek, to przede wszystkim zauważenie indywidualnych cech i podkreślenie wyjątkowości.

W cenie dostarczam z każdej sesji 15 wysokiej jakości zdjęć w formie elektronicznej i 10 odbitek fotograficznych. Zawsze daje jakieś ekstra bonusy w formie dodatkowych zdjęć. Charakter sesji zdjęciowej i jej główne cele ustalam indywidualnie. Zapraszam do kontaktu.  
Pokaż więcej
Fotografia reklamowa cena: 40 zł - Szymon Zygma
Pakiet 1
Wykonuję zdjęcia pojazdów - samochodów, motocykli oraz innych przedmiotów wystawionych na sprzedaż w sieci. Wykonuję również w studyjnych warunkach stricte reklamowe sesje mniejszych przedmiotów - sprzętów elektrycznych, biżuterii, różnego rodzaju sprzętów. Cena podana za jedno obrobione zdjęcie.

 
Pokaż więcej
Sesja narzeczeńska cena: 300 zł - Szymon Zygma
Pakiet 1
Sesje narzeczeńskie oraz sesje par to dla mnie wyjątkowy rodzaj fotografii i podchodzę do niego z pełnym wyczuleniem na uczucia i detale. Poza tym, że dbam o to, by para dobrze bawiła się na sesji i miała z tej zabawy wspaniałą pamiątkę do której chętnie będą wracać. Każdy związek jest wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju tak jak ludzie którzy go tworzą, moim zadaniem i sztuką jest ukazać te wszystkie różnorodności i piękności na matrycy.  
Pokaż więcej

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane