logo Usługi fotograficzne Kursy fotograficzne

Łukasz Nos Fotografia www.lukasnos.pl fotograf komunijny

O mnie

Lubisz zdjęcia autentyczne, tworzone z pasją i ukazujące prawdziwe emocje ? Fotografią można zatrzymać niezapomnianą chwilę, stworzyć wspaniałą pamiątkę na długie lata, a nawet na całe życie, można również opowiedzieć historię. Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą fotografii począwszy od ślubnej, poprzez okolicznościową na komunijnej i dziecięcej kończąc ;) Zdjęcia studyjne wykonuję w domowym atelier (mieszkaniu specjalnie przekształconym na potrzeby studio znajdujące się we Wrocławiu przy ulicy Mrągowskiej 84) ,współpracuję z zawodowymi wizażystkami.
Logo
Łukasz Nos Fotografia www.lukasnos.pl   KONTAKT

Moje usługi

Moje usługi

Fotografia komunijna cena: 10 zł - Łukasz Nos Fotografia www.lukasnos.pl
Pakiet 1
Pierwsza komunia święta to przepiękna uroczystość, podczas której dzieci pierwszy raz przyjmują Eucharystię. Zdjęcia z tego wydarzenia będą wspaniałym prezentem dla uczestników, ich rodziców, dziadków i chrzestnych.

Reportaż grupowy obejmuje dokumentację fotograficzną z przebiegu całej uroczystości począwszy od wejścia do kościoła, poprzez mszę na zdjęciach po mszy oraz w Białym Tygodniu kończąc.

Oferta polega na dobrowolnym wyborze zdjęć przez rodziców, zakup nie jest wymagany. Link z galerią zawierającą cyfrowe wersje zdjęć gotowy jest w ciągu 5 dni od wykonania reportażu. Główną zaletą mojej oferty jest to, iż rodzice sami decydują o zakupie i wybierają interesujące ich ujęcia płacąc tylko za konkretne ujęcia.

Zalety oferty:
- naturalne i piękne kolory, zdjęcia nie są zażółcone, dodatkowo wszystkie są bardzo ostre
- podczas zlecenia dostępnych jest zawsze minimum dwóch fotografów, co zapewnia dużą liczbę różnorodnych ujęć każdego dziecka (sam moment przyjęcia komunii wykonywany jest w trybie seryjnym z dwóch różnych ujęć- portret plus cała postać )
- praca jednocześnie na dwóch profesjonalnych aparatach gwarantująca ostre i różnorodne ujęcia oraz praktycznie zerowe ryzyko utraty zdjęć
- dobrowolny wybór zdjęć bez obowiązku zakupu z wygodnym i bezpiecznym sposobem płatnością poprzez system przelewy24
- zdjęcia w wersji cyfrowej gotowe w 5 dni po wykonaniu reportażu
- zgodność z obowiązującą polityką RODO

Posiadam wydaną przez Kurię Biskupią legitymację uprawniającą do wykonywania zdjęć podczas wszelkich uroczystości kościelnych na terenie naszego kraju. Podczas zlecenia pracuję zawsze na dwóch bardzo cichych aparatach pełnoklatkowych wraz z kilkoma jasnymi obiektywami (robię zdjęcia dyskretnie bez lamp błyskowych, dzięki czemu dzieci nie są rozpraszane, a uroczystość przebiega w spokoju) zawsze posiadam trzeci aparat w postaci backupu na nieprzewidywane sytuacje. Dodatkowo przy grupach powyżej 20 dzieci fotografuję zawsze w duecie (przy większych grupach dostępnych jest kilku fotografów jednocześnie)

W celu otrzymania szczegółowej oferty zapraszam na spotkanie, na którym omówię szczegółowo ofertę, a także zaprezentuję zdjęcia i albumy z reportaży wykonanych w ostatnich latach.

 
Pokaż więcej
Fotografia ślubna cena: 750 - 3600 zł - Łukasz Nos Fotografia www.lukasnos.pl
Pakiet 1
PAKIET MINI obejmuje zdjęcia uroczystości kościelnej/USC oraz grupowe,a także półgodzinny mini plener po uroczystości. Łącznie otrzymacie minimum 40 wyretuszowanych zdjęć oraz 40 odbitek w formacie 15x23cm, a także dostęp do galerii internetowej dla gości.  
Pakiet 2
PAKIET ŚREDNI obejmuje zdjęcia z uroczystości kościelnej/USC oraz z przyjęcia do oczepin włącznie wraz opcjonalną z mini sesją plenerową realizowaną w dniu ślubu. Łącznie otrzymacie minimum 200 wyretuszowanych zdjęć (wraz z galerią internetową) oraz 50 odbitek 15x23cm, a także dostęp do galerii internetowej dla gości. 
Pakiet 3
PAKIET PODSTAWOWY dotyczy pełnego reportażu począwszy od zdjęć z przygotowania, poprzez uroczystość kościelną/USC oraz mini sesję plenerową (realizowaną w dniu ślubu) na imprezie z oczepinami kończąc. W tym pakiecie otrzymacie łącznie minimum 300 wyretuszowanych zdjęć, 60 odbitek w formacie 15x23, czas reportażu wynosi łącznie do 12 godzin z możliwością przedłużenia. 
Pakiet 4
PAKIET MAXI zawiera sesję narzeczeńską, pełen reportaż w dniu ślubu obejmujący przygotowanie, uroczystość w kościele/USC oraz przyjęcie maksymalnie do godziny 1:00 maksymalnie z możliwością przedłużenia. Dodatkowo w innym dniu realizujemy sesję plenerową. W pakiecie tym otrzymacie Państwo 500 zdjęć wraz z 100 odbitkami 15x23cm, a także pamiątkowy album ślubny 20x20cm. Łączny czas reportażu w dniu ślubu wynosi do 14 godzin (sesja narzeczeńska oraz ślubna plenerowa realizowane są w innych dniach) 
Pokaż więcej
Fotografia chrztu cena: 400 - 850 zł - Łukasz Nos Fotografia www.lukasnos.pl
Pakiet 1
Chrzest święty to jeden z najważniejszych dni w życiu dziecka. Reportaż fotograficzny z tego wydarzenia będzie wspaniałą pamiątką i przywoła wspomnienia zarówno Wam, jak i Waszemu dziecku.

Zlecenia często wykonuję przy współpracy drugiego fotografa, dzięki czemu macie Państwo do dyspozycji rożne ujęcia, które sami wybieracie spośród wykonanych.

PAKIET MINI w cenie 400 zł obejmujący zdjęcia uroczystości kościelnej oraz grupowe w pobliżu kościoła lub na tle ołtarza. W tym pakiecie oferuję łącznie 30 wyretuszowanych zdjęć z możliwością doboru dodatkowych ujęć.  
Pakiet 2
PAKIET ŚREDNI w cenie 700 zł obejmujący zdjęcia z przygotowania maluszka, uroczystości kościelnej oraz grupowe w pobliżu kościoła lub na tle ołtarza. Otrzymacie Państwo łącznie 60 wyretuszowanych zdjęć oraz 30 odbitek 15x23cm. 
Pakiet 3
PAKIET DUŻY w cenie 850 zł obejmujący zdjęcia z uroczystości kościelnej oraz przyjęcie do 2 godzin. Po mszy, a także podczas uroczystości realizowane są ujęcia grupowe i naturalna sesja maluszka.
W pakiecie tym otrzymacie Państwo 90 wyretuszowanych zdjęć w formie cyfrowej oraz 45 odbitek 15x23cm. 
Pokaż więcej
Fotografia aktu cena: 120 - 850 zł - Łukasz Nos Fotografia www.lukasnos.pl
Pakiet 1
Sesja kobieca buduarowa, jak i glamour może być niezapomnianym przeżyciem dla Ciebie lub bliskiej Ci osoby. Zdjęcia są pamiątką na całe życie i mogą być idealną okazją do zatrzymania pięknych wspomnień, spędzenia miłych chwil przed obiektywem, lub spełnienia fotograficznych marzeń . Ten rodzaj sesji może być zrealizowany zarówno w Twoim domowym zaciszu, w plenerze, czy studio fotograficznym a także w stylowym apartamencie. Podczas sesji kobiecej staram się podkreślić Twoją urodę i charakter połączony z emocjami akcentując również sex appela, którego granice właśnie Ty ustalasz.

Sesja może być zrealizowana w moim atelier, gdzie możemy uchwycić ujęcia typowo studyjne na jednolitym tle (kolory do wyboru), jak i buduarowe, czy sensualne w salonie.
Możemy także wykonać sesję w Twoim mieszkaniu, w plenerze lub w wynajętym przez Ciebie apartamencie (przy dojeździe należy doliczyć 25 zł do każdej sesji).

PAKIET MINI w cenie 120 zł obejmuje 2 (lub 10 w cenie 450 zł) wyretuszowanych zdjęć wraz z odbitkami 15x21cm. Czas trwania sesji około 30-60 minut. Makijaż we własnym zakresie.
 
Pakiet 2
PAKIET MAXI w cenie 850 zł obejmuje 20 wyretuszowanych zdjęć wraz z odbitkami 15x23cm.


Ceny dotyczą zdjęć w moim atelier, w przypadku dojazdu na terenie Wrocławia lub sesji plenerowej należy doliczyć 50 zł. 
Pakiet 3
SESJA EROTYCZNA - prywatna sesja fotograficzna z ujęciami indywidualnymi, może być zrealizowana w Twoim domu, moim atelier, lub w wynajętym przez Ciebie lub przeze mnie apartamencie. Podczas sesji wykonuję zdjęcia z zakresu aktu, pozowane nago lub bardzo odważne erotyczne ujęcia. Napisz, czego oczekujesz, wykonanie pozostanie po mojej stronie.
Prywatne sesje erotyczne realizowane są na Twój własny użytek lub do publikacji w prywatnych celach. Dyskrecja jest gwarantowana, odbitki wykonywane są w domowym laboratorium i przekazywane osobiście, aby wyeliminować ryzyko trafienia ich w nieodpowiednie miejsce.
Cena dotyczy 10 zdjęć w wersji cyfrowej oraz 10 odbitek 15x23cm, sesja realizowana jest w moim domowym atelier (sesja wyjazdowa +100 zł), sesja indywidualna (ujęcia w parze oraz dla większej ilości osób oferta przygotowywana jest po zapoznaniu ze szczegółami), czas trwania sesji do 90 minut, wybór zdjęć do retuszu spośród wszystkich wykonanych podczas sesji leży po stronie zamawiającego. 
Pokaż więcej
Fotografia studyjna cena: 200 - 900 zł - Łukasz Nos Fotografia www.lukasnos.pl
Pakiet 1
FOTOGRAFIA STUDYJNA to niesamowita dziedzina sztuki, w której możesz poczuć się, jak prawdziwa modelka lub model, możesz także zmienić się przez chwilę w zupełnie inną osobę.
W studio dostępne są różne tła, a także akcesoria w postaci wianków, diademów oraz sukienek wieczorowych w różnych rozmiarach.
Tematyka sesji studyjnej jest dowolna- może to być portret lub sesja sensualna, a może potrzebujesz kilka ujęć biznesowych do CV lub na portale społecznościowe ?

PAKIET 1 w cenie 200 zł obejmuje 3 wyretuszowane zdjęcia (lub 10 w cenie 450 zł wraz z odbitkami 15x23cm), czas trwania około 30-60 minut.  
Pakiet 2
PAKIET DUŻY w cenie 900 zł obejmuje 25 zdjęć w wersji cyfrowej wraz z odbitkami 15x23cm, czas trwania 90-120 minut. 
Pokaż więcej
Sesja ciążowa cena: 150 - 900 zł - Łukasz Nos Fotografia www.lukasnos.pl
Pakiet 1
Sesja ciążowa to fantastyczna pamiątka dla kobiety w tym wspaniałym czasie, jakim bez wątpienia jest okres ciąży.
Zapraszam na studyjne sesje brzuszkowe, możliwe ujęcia indywidualne, jak i z partnerem.
Sami wybieracie najlepsze ujęcia do retuszu.

PAKIET 1 MINI w cenie 150 zł zawiera 2 wyretuszowane zdjęcia w wersji cyfrowej z możliwością doboru dodatkowych ujęć w cenie 60 zł/sztuka, czas trwania sesji do 30 minut. Cena dotyczy sesji na dowolnym tle (sukienki dostępne na miejscu), ujęcia indywidualne lub z partnerem.

Istnieje możliwość dobrania profesjonalnego makijażu w cenie + 180 zł.  
Pakiet 2
PAKIET 2 STANDARD zawiera 10 wyretuszowanych zdjęć wraz z odbitkami, czas trwania sesji około 90 minut.
Na miejscu dostępne są suknie ciążowe (do wyboru suknie z pięciu dostępnych).
Istnieje możliwość dobrania profesjonalnego makijażu w cenie + 180 zł. 
Pakiet 3
PAKIET 3 MAXI zawiera 25 wyretuszowanych zdjęć wraz z odbitkami. Czas trwania sesji około 2 godziny.
Na miejscu dostępne są suknie ciążowe (do wyboru dowolne suknie z pięciu dostępnych).
Istnieje możliwość dobrania profesjonalnego makijażu w cenie + 180 zł.
 
Pokaż więcej
Sesja narzeczeńska cena: 350 - 750 zł - Łukasz Nos Fotografia www.lukasnos.pl
Pakiet 1
PAKIET 1 w cenie 350 zł obejmuje 6 wyretuszowanych zdjęć (czarno-białe lub kolorowe) oraz tyle samo odbitek 15x21cm z możliwością dobrania dodatkowych ujęć w cenie 40 zł/sztuka. Czas trwania sesji około 30-60 minut.
Sesja odbywa się w parku na Maślicach lub w Leśnicy, w pozostałej części Wrocławia należy doliczyć 25 zł dojazdu.
==================
PAKIET 2 w cenie 550 zł obejmuje 12 wyretuszowanych zdjęć (czarno-białe lub kolorowe) oraz tyle samo odbitek 15x21cm z możliwością dobrania dodatkowych ujęć w cenie 40 zł/sztuka. Czas trwania sesji około 30-60 minut.
Sesja odbywa się w parku na Maślicach lub w Leśnicy, w pozostałej części Wrocławia należy doliczyć 25 zł dojazdu.
 
Pakiet 2
PAKIET 3 w cenie 750 zł obejmuje 20 wyretuszowanych zdjęć (czarno-białe lub kolorowe) oraz ręcznie składany fotoalbum zawierający 10 sztywnych stron rozkładanych całkowicie na płasko.
Istnieje możliwość dobrania dodatkowych ujęć w cenie 40 zł/sztuka. Czas trwania sesji około 30-60 minut.
Sesja odbywa się w parku na Maślicach lub w Leśnicy, w pozostałej części Wrocławia należy doliczyć 25 zł dojazdu.  
Pokaż więcej

Łukasz Nos Fotografia www.lukasnos.pl fotograf komunijny - Opinie klientów


Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena 5

Asia z Tuptusiów :) | 09 stycznia 2023

sesja dziecięca

Bardzo ładna scenka świąteczna, przepiękne zdjęcia maluszków :) Dziękujemy z całego serca za super zdjęcia i liczymy na powtórkę z wiosenną sesją w naszym żłobku !
Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena 5

Rodzice dzieci z klasy 3A | 03 października 2022

sesja komunijna

W imieniu całej klasy 3A dziękujemy Panu Łukaszowi za zdjęcia. Dostaliśmy wiele różnych i pięknych ujęć :) Bardzo dobry kontakt i szybka realizacja zgodnie z umową. Dziękujemy i będziemy polecać w naszej szkole :)
Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena 5

Barbara S. | 30 lipca 2022

sesja z chrztu

Pierwszy raz współpracowaliśmy z Panem Łukaszem i to nie będzie ostatni raz :) Jesteśmy bardzo zadowoleni ze zdjęć oraz przebiegu reportażu i nie możemy doczekać się kolejnej okazji na roczek Helenki :) Dziękujemy bardzo.
Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena 5

B&M | 26 marca 2022

sesja z chrztu

Gorąco polecamy Pana Łukasza. Fantastyczne zdjęcia oraz niesamowita pamiątka w postaci albumu :)
Ocena Ocena Ocena Ocena Ocena 5

Ania i Paweł | 11 marca 2022

sesja ślubna

Współpraca z Łukaszem na 5 z plusem! Dziękujemy za piękne zdjęcia, pełne zaangażowanie i profesjonalizm! jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu końcowego- przepiękne uchwycenie wspaniałych chwil podczas ślubu i wesela👌👌 polecamy - Ania i Paweł

NAPISZ OPINIĘ

Musisz wpisać dane

Musisz wpisać adres e-mail

Musisz wybrać uśługę

Musisz wybrać ocenę

Komentarz:

Musisz wpisać dane